презентації ветерани

10
1 жовтня - день Ветерана відбулося в УС ЗОШ №2 м. Ужгород "Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою. Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів." І. О.Решетовська

Transcript of презентації ветерани

1 жовтня - день Ветерана відбулося в

УС ЗОШ №2 м. Ужгород"Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою.Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів." І. О.Решетовська

Діти- наша радість Здорові діти -

нація здорова, Багата Україна і чудова Тож діти, ви здоровими ростіть! У майбутнє здоровими ідіть!

Зустріч дітей з ветеранами спорту

“Вам, ветерани Великої Вітчизняної,

наша шана і вдячність “

День ветеранів педагогічної праці

Учителю! Прекрасного ти гідний, Бо вибрав у житті свою мету. Від імені усіх кажу: “Спасибі За вашу працю вчительську святу”.

Зустріч з ветераном Афганістану

Добром забуте серце обігрійте Саме під такою назвою пройшло в Ужгородській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 свято-зустрічі з ветеранами війни, праці, спорту. Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день ветерана та День похилого віку. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

27 вересня до учнів 5-В, 6-А, 8-В класів завітали ветерани спорту – Володимир Созанський та Анатолій Коломієць, які розповіли про свої спортивні досягнення, продемонстрували свої почесні нагороди та на згадку подарували шкіряні м’ячи та цікаві книги про спорт.

Учні 7-их класів мали змогу поспілкуватися з ветеранами освітянської ниви – вчителем німецької мови Бубряк Ганною Михайлівною та народним вчителем України Жофчак Золтаном Золтановичем.

30 вересня учні 5-6 класів зустрілися з ветеранами війни. До школярів завітав ветеран Великої Вітчизняної війни Олег Григорович Самойлович та колишній афганець Сергій Миколайович Слободянюк. Протягом майже години учні разом з гостями поринули в спогади війн. Згадали і тих хлопців, які не повернулися з війни, а навіки залишилися в пам’яті своїх рідних дев’ятнадцятирічними юнаками, вшанували їх хвилиною мовчання.

Учні закладу подарували всім гостям святковий концерт, подякували за цікаві та приємні зустрічі.

Шановні ветерани, прийміть щирі привітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами за ради нашого майбутнього. В усьому, до чого торкнулися Ваші руки, залишилася частка Вашої душі. Та і власним життям ми завдячуємо саме Вам. Визнаємо за свій обов’язок у цей нелегкий час підтримувати Вас, надавати реальну допомогу і все зробити, щоб мати право називатися Вашими гідними спадкоємцями.

Велика подяка за все, що зроблено. Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим рідним здоров’я, довгих років життя, добробуту і злагоди!

Заступник директора з виховної роботи

Федьо Людмила Василівна

Дякуємо всім за увагу !

Проект зробилапедагог – організатор УСЗОШ №2м.Ужгород Балан Інна Валеріївна

Дякуємо всім за увагу !

Проект зробилапедагог – організатор УСЗОШ №2м.Ужгород Балан Інна Валеріївна