Створення тематичної презентації

12
Контрольна робота за текстом дирекції училища на тему: “Створення тематичної презентації з анімаційними ефектами та гіперпосиланнями” Підготували учні 7 групи: 1. Пастушок Руслан 2. Дехтяр Павло

Transcript of Створення тематичної презентації

Page 1: Створення тематичної презентації

Контрольна робота за текстом

дирекції училища на тему:

“Створення тематичної презентації з анімаційними

ефектами та гіперпосиланнями”

Підготували учні 7 групи:1. Пастушок Руслан

2. Дехтяр Павло

Page 2: Створення тематичної презентації

Презентація на тему: “Заповідник Кам’янець”

Page 3: Створення тематичної презентації

Місто Кам'янець-Подільський часто називають містом-музеєм під відкритим небом. Це одине з найдавніших міст України, яке має майже тисячолітню історію. Заповідник «Кам'янець» має площу в 121 га. Це в першу чергу Старе місто, який оточує річка Смотрич, а також каньйон Смотрич, який прилягає, комплекс Нового і Старого замків і Замковий міст.Старе місто, розташоване на досить скелястому острові, який утворив каньйон Смотрич. Тут дуже гармонійно поєднується ландшафт з містобудівною структурою середньовічного міста. У цьому будівництві інженери використовували властивості терну і створили фортифікаційну систему, що не має аналогів в Європі. Саме Старе місто має Руську браму, Замкові казарми, Замковий міст, міські оборонні башти і цілі ансамблі монастирських будівель — орден Домінік, кафедрального костелу, Францішкани і міської ратуші.

Page 4: Створення тематичної презентації

Кам'янець-Подільський державний

історичний музей-заповідник • Один із найстарших музеїв України,

заснований у 1890 р. членами Подільського історико-статистичного комітету. Його експозиції висвітлюють сторінки історії Поділля від найдавніших часів до сучасності.

• Мальовнича природа Подільського краю, трагічна і водночас героїчно історія, надбання прадавньої культури, безумовно, приваблюють тисячі туристів на цю благодатну землю. Нині музей розміщується у шести об'єктахи - унікальних пам'ятках архітектури. У фортеці відкрито експозиції, які відтворюють сторінки її Історії. У західному бастіоні реконструйовано оборону замку 1672 р. під час турецької навали. У східному бастіоні розміщено експозицію, присвячену історії легкої метальної зброї на Поділлі, де відвідувач може вистрілити з арболета та відчути себе середньовічним воїном.У стінах фортеці втілюється новий проект "Нічна екскурсія у Старій фортеці". За основу театралізованого нічного дійства взято історичні події та персонажі ХVІ – ХVІІ ст. Відвідувачі мають можливість дістати воду із замкової криниці, позмагатися за приз у стрільбі з лука та арбалета, послухати Історичні думи у виконанні бандуристів, розважитися у запальнім подільськім танці. Наприкінці дійства на всіх чекає українське частування.

Page 5: Створення тематичної презентації

Дуже цікавою є прогулянка замком.

Page 6: Створення тематичної презентації

Не менш цікавим є нічний огляд замку

Page 7: Створення тематичної презентації

Підземелля Комендантської башти.

• Обов'язково відвідайте підземелля Комендантської башти. Тут ви побачите вояків загону Володиєвського

Page 8: Створення тематичної презентації

Чорна вежа замку

• Чорна вежа є не менш цікавою для туристів. У ній знаходиться видовбана у скелі криниця. Тут ви побачите величезне старовинне дерев'яне колесо, що збереглось до наших днів. За допомогою нього піднімали воду з глибин колодязя для всього міста.

Page 9: Створення тематичної презентації

Папська башта• Папська башта названа так, тому

що була збудована на кошти Папи Римського Юлія II. У 1812 році під час панування Російської імперії у ній облаштували в'язницю, у якій відбував своє покарання народний улюбленець – Устим Кармелюк. Він користувався великою популярністю серед жінок. І своєму порятунку завдячує саме їм. Кажуть, що жінки дарували йому хустинки, коли приходили до в'язниці провідати. З цих хустинок Устим зв'язав канат, по якому виліз з підземелля і втік.

Page 10: Створення тематичної презентації
Page 11: Створення тематичної презентації

Матеріали взято...• 1.

http://ua.igotoworld.com/ua/poi_object/2384_kamianets-national-history-and-architecture-reserve.htm

• 2.http://ito.vspu.net/ENK/2013_2014/Osn_projekt_tehnologi_magistr/Rob_stud/Nanarova/page-6.html

• 3.http://webdesign.vntu.edu.ua/zrobleno/PTU%20grapf%20site/4/1v/content/zapov%D1%96dnik_Kamyanec.html

Page 12: Створення тематичної презентації