4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 1 | dom aukcyjny polswiss art siedziba domu aukcyjnego polswiss art 10 grudnia 2013 19.30 aukcja super m ł oda 4

4 aukcja Supermłoda 10.12.2013 godz. 19.30 Wiejska 20

Transcript of 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

Page 1: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 1 |

dom aukcyjnypolswiss art

siedziba domu aukcyjnego polswiss ar t10 grudnia 201319.30

aukcja supermłoda 4

Page 2: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 2 |

Page 3: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

aukcja supermłoda

dom aukcyjny polswiss ar t, ul. wiejska 20, 00-490 warszawa22 628 13 67, 22 629 46 87, www. polswissar t. pl, galeria@polswissar t. pl

partner:

wystawa przedaukcyjna05.12 – 09.12 w godz. 11.00 – 19.00galeria polswiss ar t, warszawa ul. wiejska 20oraz w dniu aukcji w godz. 11.00 – 18.00w siedzibie domu aukcyjnego polswiss ar t

Cena wywo ławcza każdej pracy 500 z ł

Page 4: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 2 |

1AGNIESZKA BUTKOWSKAur. 1986

O ZMIERZCHU, 2013 olej, płótno, 100x100 cm, sygn. na odwrocie: „O ZMIERZCHU” sierpień 2013 Agnieszka Butkowska

3WALDEMAR BOROWSKI ur. 1979

SYMBIOSIS, 2013 akryl, płótno, 80x53 cmopisany na odwrocie SYMBIOSIS,2013, AKRYL, 80x53/WALDEMAR BOROWSKI

2JASIEK BALCERZAK ur. 1976

Z CYKLU SOSNY, 2009-2010olej, płótno, 73x92 cmopisany na odwrocie: Jasiek Balcerzak Z cyklu Sosny olej, płótno

4URSZULA KOZIEŁ ur. 1977

NIESKOŃCZONOŚĆ 2, 2013 akryl, płótno, 70x70 cmopisany na odwrocie: „NIESKOŃCZONOŚĆ 2” URSZULA KOZIEŁ 2013 ROK

Page 5: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 3 |

5SONIA PAJGERT ur. 1987

PŁYTY TO JAK KOBIETY. PÓKI ZNAJDZIESZ POTRZEBNĄ, 2012olej, płótno, 60x60 cm, sygn. p.d., opisany na odwrocie Sonia Pajgert/”Płyty to jak kobiety Póki/znajdziesz potrzebną/ płótno olej 60x60 cm 2012

7MAGDALENA SZCZERBAKOWICZ ur. 1979

BEZ TYTUŁU, 2013, akryl, płótnie, 100x70 cm, na odwrocie nalepka autorska, opisany na odwrocie: M. Szczerbakowicz 2013

6ŁUKASZ LEPIORZ ur. 1982

ZBYT CIASNA CODZIENNOŚĆ, MAJ, 2008 olej, płótno, 3x73x100 cmopisany na odwrocie: Łukasz Lepiorz „Zbyt ciasna codzienność, maj” 2008

8JUSTYNA SOŁOWIEJ ur. 1986

TĘTNIĄCE MIASTO NOCĄ – GREEN WAY, COFFEE, 2012 akryl, płótno, 80x80 cmopisany na odwrocie: „tętniące miasto nocą - green way, coffee” justyna sołowiej, akryl na płótnie, 80-80c, 2012, monogram wiązany

Page 6: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 4 |

9MAŁGORZATA ZEMBKO ur. 1987

INNOCENCE II, 2013 olej, płótno, 60x50 cmopisany na odwrocie: MAŁGORZATA ZEMBKO INNOSCENCE II, olej 60x50cm, 2013r

11JAROSŁAW LEWERA ur. 1972

MATIZ, 2013 olej, płótno, 50x74 cmsygn. l.d.: LEWERA J., opisany na odwrocie: JAROSŁAW LEWERA „MATIZ” olej na płótnie

10AGATA TRAFALSKAur. 1982

WIDMA POMORSKIE I, 2013grafi ka cyfrowa, płótno, 97x82 cmopisany na odwrocie: Agata Trafalska, 2013 Widma pomorskie I

12KATARZYNA OROŃSKA ur. 1984

PUBLICZNOŚĆ, 2012akryl, płótno, 100x80 cmsygn. p.d.: ORNO OROŃSKA

Page 7: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 5 |

13TOMASZ POZNYSZur. 1988

BUBBLEGUM, 2013akryl, płótno, 100x80 cmsygn. z tyłu: TOMASZ POZNYSZ/ BUBBLEGUM 2013, 100x80

15KAMILA MAKARUK ur. 1987

CZY TO JUŻ JESIEŃ, 2013akryl, płótno, 50x73 cmopisany na odwrocie: „CZY TO JUŻ JESIEŃ/KAMA13/TECH. AKRYL NA PŁÓTNIE/KAMILA MAKARUK 2013

14BARBARA KARPIEL ur. 1988

NAD RANEM, 2013olej, płótno, 105x140 cmopisany na odwrocie

16KATARZYNA EWA URBANIAKur. 1986

CZYM SKORUPKA…, 2011olej, płótno, 100x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Urbaniak „Czym Skorupka” 2011

Page 8: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 6 |

17SONIA WOJTYSEK ur. 1987

WIEJSKA DROGA, 2011 akryl, płótno, 100x80 cmsygn. p.d.: S.WOJTYSEK 2011opisany na odwrocie: SONIA WOJTYSEK „WIEJSKA DROGA\” AKRYL 100X80 2011 R.

19RADOSŁAW JASTRZĘBSKI ur. 1987

OBŁOK, 2013olej, płótno, 70x100 cmsygn. l.d. R.J.2013

18KATARZYNA KANIA ur. 1983

REFLEKSJA, 2007 sucha pastel, karton, 100x70 cmsygn. p.d.: w monogramie wiązanym Kasia Kania 2007

20PAULINA SIEDLARZ ur. 1984

HARENDA, 2012 olej, płótno, 50x60 cmopisany na odwrocie: Siedlarz 12

Page 9: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 7 |

21MONIKA SIKORA ur. 1988

SAMOTNIK Z CYKLU MIASTA, 2012 olej, akryl, płótno, 80x80 cmsygn. p.d.: Monika Sikora KRK’2012, opisany na odwrocie: „Samotnik” M.Sikora KRK’2012 80/80 cm AKRYL/OLEJ

23PAULINA ZALEWSKA ur. 1981

CROCODILES TAIRS, 2013 akryl, płótno, 80x100 cmsygn. p.d.: PZ 2013, opisany na odwrocie: PAULINA ZALEWSKA \”CROCODILES TAIRS\” 2013\’

22NATALIA SROKA ur. 1982

Z CYKLU SPACERY MIEJSKIE: ALMADEN, 2013olej, płótno, 70x60 cmsygn. p.d.: Natalia Sroka 2013, opisany na odwrocie: Natalia Sroka z cyklu: „Spacery miejskie: Almaden” 2013

24JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK ur. 1966

WSPOMNIENIE, 2013 olej, płótno, 80x80 cm, opisany na blejtramie: „WSPOMNIENIE” JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK 2013 olej/płótno

Page 10: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 8 |

25KAROLINA KOSIŃSKA ur. 1980

BEZ TYTUŁU, 2013 akryl, płótno, 60x60 cmsygn. p.d.: KOSIŃSKA 2013r., opisany na odwrocie: KAROLINA KOSIŃSKA-SZYC 2013r.

27MARTYNA BOROWIECKA ur. 1989

MARTWA NATURA ZE SKRZYNKĄ, 2011olej, płótno, 130x115 cmopisany na odwrocie: MARTYNA BOROWIECKA 2011 R. „MARTWA NATURA ZE SKRZYNKĄ” 130X115cm olej na płótnie

26MONIKA MARCHEWKA ur. 1988

POMIĘDZY III, 2013 olej, płótno, 100x100 cmopisany na odwrocie: Marchewka 2013 r

28KAMILA DAŃKO ur. 1980

PALERMIACY, 2008akryl na płótnie, 33x24cmopisany na odwrocie: Kamila/Dańko/2008/\”Palermiacy\”

Page 11: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 9 |

29DOROTA GODLEWSKA ur. 1975

JAGIENKA, 2012 akryl, olej, werniks, płótno, 73x100 cmsygn. p.d.: D.GODHLEWSKA 2012, opisany na odwrocie: „JAGIENKA” ROK 2012 AKRYL/OLEJ/WERNIKS DOROTA GODHLEWSKA 73x100 CM

31EMILIA GĄSIENICA-SETLAK ur. 1986

PRZESTRZEŃ III, 2011 olej, płótno, 80x100 cmopisany na odwrocie: Emilia Gąsienica-Setlak 2011 „Przestrzeń III”

30JACEK SZTUKA ur. 1976

PLAŻA X, 2013 akryl, płótno, 100x40 cmsygn. p.d.: Sztuka, opisany na odwrocie: Plaża X 2013 Sztuka

32JAROSŁAW FILIPCZAK ur. 1985

AKT, 2013akryl, płótno; 100x100 cm, sygn. l.d.: monogramem artysty, opisany na odwrocie: Jarosław Filipczak Akt 2013 100x100

Page 12: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 10 |

33JAROSŁAW BETLEJ ur. 1965

OOOO, JOGINKA, 2013 olej, płótno, 100x100 cmsygn.p.d., opisany na odwrocie: 07.2013/JBetlej

35PAWEŁ OLSZCZYŃSKI ur. 1985

BEZ TYTUŁU, 2013olej, płótno, 73x65 cmsygn. na odwrocie: Olszczyński Paweł 2013

34KAROL DRZEWIECKIur. 1987

BEZ TYTUŁU, 2013akryl, kolaż, płyta meblowa, 63x91cmsygn.p.d. karol dzrzewiecki ‚13

36SARA JAŚKIEWICZur. 1968

WITNESS 35, 2011akryl, płótno, 130x100 cmopisany na odwrocie: SARA JAŚKIEWICZ/BUDAPEST 2011/ WITNESS 35

Page 13: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 11 |

37JOANNA DYLĄG ur. 1990

PNĄCZA, 2012 olej, płótno, 100x70 cmopisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG IIEANS „PNĄCZA” OLEJ NA PŁÓTNIE 100X70 2012

39KATARZYNA KORYTKOWSKA ur. 1979

LILIOWE UKOJENIE, 2013 olej, płótno, 50x60 cmsygn. p.d.: K.Korytkowska, na odwrocie: nalepka autorska

38EDYTA HUL ur. 1986

Z13-XI, 2013 olej, płótno, 140x100 cmopisany na odwrocie: EDYTA HUL Z13-XI GDAŃSK 2013

40AGATA RUMAN ur. 1985

PORTRET W LUSTRZE, 2012 akryl, płótno, 120x100 cmsygn. p.d.: ARUMAN \’12

Page 14: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 12 |

41WOJCIECH HERMANur. 1953

ALCHEMIA, 2012olej, płótno, 100x130 cmsygn., opisany na odwrocie

43ANNA WÓJCIK ur. 1986

BEZ TYTUŁU, 2013 akryl, płótno, 70x100 cmopisany na odwrocie: A.WÓJCIK 2013

42BARTOSZ CZARNECKI ur. 1988

MOŻLIWOŚCI STRUKTURY, 2013olej, płótno, 80x71 cmopisany na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2013 \”Możliwości struktury\”

44AGATA EWA KORDECKAur. 1976

NAD MORZEM, 2013 olej, płótno, 70x80 + 40x80 cm (dyptyk), opisany na odwrocie: Agata Ewa Kordecka 2013

Page 15: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 13 |

45LENKA KUBICA ur. 1981

SURFERKA I, 2013 akryl, płótno, 60x80 cmsygn. p.d.: LENKA KUBICA ‘13, na odwrocie nalepka autorska

47MACIEJ SIEMOŃSKIur. 1984

BEZ TYTUŁU, 2013akryl, płótno, 100x80 cmsygn. l.d.: M. Siemoński

46AGATA SOBCZYK ur. 1973

LA ROCHELLE. DWIE WIEŻE, 2012/2013olej, akryl, płótno, 60x45 cm, opisany na blejtramie: AGATA SOBCZYK, La Rochelle. Dwie wieże 2013/14

48EWA MROWIEC-ŁYSY ur. 1984

BEZ TYTUŁU, 2011 olej, płótno, 150x100 cmopisany na odwrocie: Ewa Mrowiec Łysy 2011

Page 16: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 14 |

49KATARZYNA JAKUBEK ur. 1982

CII, 2011 olej, płótno, 136x70 cm sygn. p.d.: KJ, opisany na odwrocie: Katarzyna Jakubek 2011 „CII”

51KARINA ANTOŃCZAKur. 1981

GÓRY, 2013 olej, płótno, 40x50 cmopisany na odwrocie: kariko.ono 2013

50DARIA ALICJA OSTROWSKA ur. 1986

GOOD MORNING HONEY, 2013 akryl, płótno, 65x92 cmsygn. p.d.: D.Ostrowska 2013, opisany na odwrocie: DARIA ALICJA OSTROWSKA good morning honey 2013

52MAGDALENA WĘGRZYN ur. 1986

PRZESUNIĘCIE V, 2012akryl, płótno, 100x120 cm

Page 17: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 15 |

53KONRAD TRZESZCZKOWSKIur. 1985

GNIAZDO, 2010olej, płótno, 100x72 cm

55MACIEJ ZABAWA ur. 1981

MIU, 2013 akryl, płótno, 100x100 cmopisany na odwrocie: Maciej Zabawa

54LENA WYBRANIEC ur. 1985

RASTER II, 2008 olej, płótno, 81x100 cmopisany na odwrocie: Lena Wybraniec 2008 „Raster II”

56PAWEŁ ZAKRZEWSKI ur. 1980

ATLANTYDA, 2013olej, płótno, 100x70 cm, opisany na odwrocie: PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2013

Page 18: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 16 |

57BARTOSZ WIŁUN ur. 1986

WIELKI SPOKÓJ, 2013 akryl, olej, płótno, 130x90 cmopisany na odwrocie: WIELKI SPOKÓJ BARTOSZ WIŁUN 2013

59JOANNA MAŁECKA ur. 1975

MEMOREX 11, 2012 wydruk cyfrowy, płyta PCV, deska, śr. 100 cmsygn. na otoku: JOANNA MAŁECKA 2012 R. SHLAGART, opisany na odwrocie: JOANNA MAŁECKA MEMOREX 11 2012R NIECH TO SHLAGART ! nalepka autorska

58MAGDALENA SZCZEPANIAKur. 1984

STAN SKUPIENIA 3, 2009olej, płótno, 100x100 cmopisany na odwrocie: M.SZCZEPANIAK-TABOR 2009 STAN SKUPIENIA 3 olej

60ADAM SIKORSKIur. 1984

POSTAĆ W BŁĘKICIE, 2008olej, płótno, 160x130 cmsygn.: Sikorski 08r., opisany na odwrocie: Sikorski 2008

Page 19: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 17 |

61WOJCIECH KALETA ur. 1981

CONTINUUM IV Z CYKLU CONTINUUM TEMPUS, 2010 akryl, płótno, 92x73 cm opisany na odwrocie: Wojciech Kaleta 2010r continuum IV z cyklu continuum tempus

63MICHAŁ BOJARA ur. 1979

QUEEN, 2010/2011akryl, płótno, 100x100 cm, opisany na odwrocie: MICHAŁ BOJARA/ 2010/2011/ QUEEN/ AKRYL PŁÓTNO/ 100x100

62AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK ur. 1986

W KULKI, 2013 olej, płótno, 90x120 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK 2013

64ANNA M. MASIUL-GOZDECKA ur. 1975

RÓŻOWE GREFFRUTY, 2009 olej, płótno, 65x85 cmsygn. na odwrocie: Anna M.Masiul-Gozdecka 09 „Różowe grejfruty”

Page 20: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 18 |

65NATALIA ROZMUS ur. 1983

CITY BLUE, 2006 akryl, płótno, 140x70 cm opisany na odwrocie: natalia rozmus 2006 „city blue”

67KATARZYNA FYDRYCH ur. 1986

KROPLA CZASU 4, 2012 technika mieszana olejna, płyta MDF, płótno, zaprawa klejowo-kredowa, 50x120 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Fydrych \”Kropla czasu 4\” technika mieszana olejna płyta MDF, płótno, zaprawa klejowo-kredowa, 50x120cm 2012

66ZBIGNIEW PORĘBSKI ur. 1964

PRZESUNIĘCIE KU CZERWIENIolej, płótno, 90x113 cmsygn. na blejtramie: ZBIGNIEW PORĘBSKI

68MAŁGORZATA PABICHur. 1987

OBCY V, 2012olej, płótno, 50x110 cmOpisany na odwrocie: M.Pabich

Page 21: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 19 |

69KATARZYNA SZYMKIEWICZur. 1989

BEZ TYTUŁU, 2013 akryl, płótno, 100x80 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Szymkiewicz / 2013

71CHRISTtep czynny od 2011

MONROE, 2013olej, płótno, 30x30 cmopisany na odwrocie: CHRISTtep 2013 olej na płótnie 30x30 „MONROE”

70MARTYNIKA BIELAWSKA ur. 1986

BEZ TYTUŁU, 2012olej, płótno, 100x100 cm opisany na odwrocie: Martynika Bielawska

72GRUPA ARTME powstała: 2012

ME AND MY TWIN, 2013olej, płótno, 100x80 cmopisany na odwrocie: GRUPA ARTME „ME AND MY TWIN” 2013

Page 22: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 20 |

73KOXU ur. 1987

TRÓJKĄT, 2012spray, akryl na płótnie, 50x70 cmopisany na odwrocie: Koxu 1 20/2

75GRZEGORZ KLIMEK ur. 1987

SCHODY, 2010 olej, płótno, 100x140 cmopisany na odwrocie: G.Klimek „Schody” 2010

74IWONA DOMBEK-RYBCZYŃSKA ur. 1974

BLANCA, 2010 olej, płótno, 70x120 cmopisany na odwrocie: Iwona Dombek Rybczyńska 2010 r. „Blanca”

76TOMEK WOJTYSEKur. 1983

TRZY GRACJE, 2012olej, płótno, 70x80 cm, sygn. p.d.: T.Wojtysek 2012, opisany na odwrocie: Tomasz Wojtysek „trzy gracje” olej, płótno, 2012 70x80cm

Page 23: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 21 |

77PAULINA SZYMANIUK ur. 1978

PLAŻA, 2013akryl, płótno, 100x120 cm, opisany na odwrocie: Paulina Szymaniuk „Plaża”

79OLGA ŁUKASIK ur. 1987

PORTRET POTRÓJNY (AUTOPORTRET), 2012 olej, płótno, 140x120 cmsygn. l.d. O.Łukasik

78KATARZYNA JANIEC-PIŁAT ur. 1978

PORTRET POTRÓJNY, 2010 akryl, płótno, 110x130 cm, sygn. p.d. KJP, opisany na odwrocie p.d. Katarzyna Janiec-Piłat 2010

80KLAUDIA RZEPKA ur. 1983

WOMAN WITH THE BOOK, 2009olej, papier, 70x100 cm

Page 24: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 22 |

81MARTA KONIECZNY ur. 1969

ZŁOTE BRZOZY, 2013olej na płótnie, 100 x 50 cmsygn. z tyłu 2013/”Złote/Brzozy”/Marta Konieczny

83AGNIESZKA ŁAPKA ur. 1983

BEZ TYTUŁU, 2013 olej, płótno, 100x100 cm

82JUDYTA SZLENDAK ur. 1987

BEZ KOMENTARZA, 2013akryl, olej na płótnie, 80x80 cmopisany na odwrocie KALRA NETTO / „bez komentarza”/ 2013

84NIEBIESKI ROBI KRESKIur. 1985

SKULL#2, 2013technika mieszana, płótno, 150x100 cmopisany na odwrocie

Page 25: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 23 |

Antończak Karina .............................................................................................................. 51

Artme Grupa ........................................................................................................................ 72

Balcerzak Jasiek ..................................................................................................................... 2

Betlej Jarosław .................................................................................................................... 33

Bielawska Martynika ....................................................................................................... 70

Bojara Michał ....................................................................................................................... 63

Butkowska Agnieszka ....................................................................................................... 1

Borowiecka Martyna ....................................................................................................... 27

Borowski Waldemar............................................................................................................ 3

CHRIStep ................................................................................................................................ 71

Cyranka Pytlik Agnieszka .............................................................................................. 62

Czarnecki Bartosz.............................................................................................................. 42

Danko Kamila ...................................................................................................................... 28

Dombek Rybczyńska Iwona ...................................................................................... 74

Drzewiecki Karol ................................................................................................................ 34

Dyląg Justyna ...................................................................................................................... 37

Filipczak Jarek ...................................................................................................................... 32

Fydrych Katarzyna ............................................................................................................ 67

Gąsienica Emilia ................................................................................................................. 31

Godlewska Dorota ........................................................................................................... 29

Herman Wojtek .................................................................................................................. 41

Hul Edyta ................................................................................................................................ 38

Jakubek Katarzyna ........................................................................................................... 49

Janiec Piłat Katarzyna ..................................................................................................... 78

Jastrzębski Radosław ...................................................................................................... 19

Jaśkiewicz Sara ................................................................................................................... 36

Kaczmarczyk Hudzik Jagoda ..................................................................................... 24

Kaleta Wojciech ................................................................................................................. 61

Kania Katarzyna ................................................................................................................. 18

Karpiel Barbara ................................................................................................................... 14

Klimek Grzegorz ................................................................................................................ 75

Konieczny Marta ............................................................................................................... 81

Kordecka Agata .................................................................................................................. 44

Korytkowska Katarzyna ................................................................................................. 39

Kosińska Karolina .............................................................................................................. 25

Kozieł Urszula ......................................................................................................................... 4

Koxu .......................................................................................................................................... 73

Kubica Lenka ....................................................................................................................... 45

Lepiorz Łukasz ....................................................................................................................... 6

Lewera Jarosław ................................................................................................................ 11

Łapka Agnieszka ................................................................................................................ 83

Łukasik Olga ......................................................................................................................... 79

Makaruk Kamila ................................................................................................................. 15

Małecka Joanna ................................................................................................................. 59

Marchewka Monika ......................................................................................................... 26

Masiul Gozdecka Anna .................................................................................................. 64

Mrowiec Łysy Ewa ............................................................................................................ 48

Olszczyński Paweł ............................................................................................................. 35

Orońska Katarzyna ........................................................................................................... 12

Ostrowska Daria................................................................................................................. 50

Pabich Magdalena ........................................................................................................... 68

Pajgert Sonia ........................................................................................................................... 5

Porębski Zbigniew ........................................................................................................... 66

Poznysz Tomasz ................................................................................................................. 13

Rozmus Natalia .................................................................................................................. 65

Rudziński Igor ...................................................................................................................... 84

Ruman Agata....................................................................................................................... 40

Rzepka Klaudia ................................................................................................................... 80

Siedlarz Paulina .................................................................................................................. 20

Siemoński Maciej .............................................................................................................. 47

Sikora Monika...................................................................................................................... 21

Sikorski Adam...................................................................................................................... 60

Sobczyk Agata .................................................................................................................... 46

Sołowiej Justyna ................................................................................................................... 8

Sroka Natalia ........................................................................................................................ 22

Szlendak Justyna ............................................................................................................... 82

Sztuka Jacek ......................................................................................................................... 30

Szymaniuk Paulina ........................................................................................................... 77

Szymkiewicz Katarzyna ................................................................................................. 69

Szczepaniak Magdalena ............................................................................................... 58

Szczerbakowicz Magdalena .......................................................................................... 7

Trafalska Agata ................................................................................................................... 10

Trzeszczkowski Konrad .................................................................................................. 53

Urbaniak Katarzyna ......................................................................................................... 16

Wiłun Bartosz ...................................................................................................................... 57

Węgrzyn Magdalena ...................................................................................................... 52

Wojtysek Sonia ................................................................................................................... 17

Wojtysek Tomasz ............................................................................................................... 76

Wójcik Anna ......................................................................................................................... 43

Wybraniec Lena ................................................................................................................. 54

Zabawa maciej .................................................................................................................. 55

Zakrzewski Paweł .............................................................................................................. 56

Zalewska Paulina ............................................................................................................... 23

Zembko Małgorzta ..................................................................................................... 9, 56

INDEX

POLSWISS ART

DOM AUKCYJNY POLSWISS ART Iwony Büchner

00-490 Warszawa, ul. Wiejska 20

(vis a vis Hotelu Sheraton)

tel. /fax: 22 628 13 67, tel. 22 629 46 87

galeria@polswissart. pl, www. polswissart. pl

Opracowanie katalogu: Marzena Karpińska, Tatiana Rasała-Chmiel

Zdjęcia: Dariusz Kowalik, tel. +48 792 79 42 42, e-mail: darek. kowalik@wp. pl

Projekt i skład: Paweł Wolski, tel. +48 691 201 682, e-mail: pawel@fi rstgroup. net. pl

Page 26: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 24 |

1. Aukcja prowadzona jest zgodnie z przepisami prawnymi przez upoważnioną osobę zwaną dalej Aukcjonerem.

2. Tak zwane postąpienie w licytacji (podwyższenie stawki) określa Aukcjoner.

3. Do udziału w licytacji upoważniają wyłącznie tabliczki z numerami identyfi kacyjnymi. Pracownicy Domu Aukcyjnego

wydają je przed aukcją. Dane osobiste kupującego pozostają do wyłącznej wiadomości Domu Aukcyjnego.

4. Kupujący pragnący zachować anonimowość po uprzednim uzgodnieniu z Domem Aukcyjnym mogą wziąć udział w li-

cytacji przez telefon lub zlecić Domowi Aukcyjnemu licytowanie w ich imieniu.

5. Zakończenie licytacji danego obiektu następuje w momencie uderzenia młotkiem przez aukcjonera i jest równoznaczne

z zawarciem umowy kupna-sprzedaży. Osoba, która oferuje najwyższą cenę staje się nabywcą z wyjątkiem, gdy dzieje się

to w sytuacji sporu. Aukcjoner ma prawo ów spór rozwiązać lub też ponownie zaoferować obiekt.

6. Do ogólnej wartości kwoty wylicytowanej doliczona zostaje opłata organizacyjna w  wysokości 15%. Należność za

zakupione obiekty może być zapłacona gotówką, przelewem lub kartą płatniczą.

7. Prawo własności przechodzi na rzecz kupującego w momencie dokonania całej wpłaty.

8. Dom Aukcyjny gwarantuje zgodność cech opisanych w katalogu ze stanem faktycznym. Dom Aukcyjny nie ponosi od-

powiedzialności za ukryte wady fi zyczne i prawne zakupionych obiektów.

9. Dom Aukcyjny nie oferuje usługi pakowania oraz wysyłki zakupionych przedmiotów jednakże na życzenie klienta Dom

Aukcyjny może odpłatnie zapakować przedmiot oraz wysłać go na koszt Kupującego. Dom Aukcyjny nie ponosi odpo-

wiedzialności za ewentualne uszkodzenia obrazu w czasie transportu.

REGULAMIN AUKCJI

Page 27: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013

| 25 |

ZLECENIE LICYTACJI

Aukcja Dzieł Sztuki

10 grudnia 2013, godz. 19. 00

Prosimy o podpisanie zlecenia.

Dom Aukcyjny

Polswiss Art Sp. z o. o

00-490 Warszawa

ul. Wiejska 20

Tel. :/Fax: 22 628 13 67

e-mail: marzena. karpinska@polswissart. pl

Możliwe jest złożenie pisemnej oferty na obraz zgłoszony do licytacji bądź udział telefoniczny. Należy wypełnić kwestionariusz

zgłoszeniowy i przesłać faxem do dnia poprzedzającego aukcję, na numer (22) 628 13 67, Dom Aukcyjny zastrzega sobie możli-

wość odrzucenia oferty w przypadku niezgodności podanych danych ze stanem faktycznym.

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Imię i Nazwisko

Dokładny adres

Telefony, fax, e-mail

Dokument tożsamości

Dom Aukcyjny Polswiss Art. gwarantuje poufnośc danych osobowych

Nr pozycji

w katalogu

Opis pozycji

(autor tytuł, wymiary)

Maksymalna

cena oferenta

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o. o. moich danych osobowych w celach marketingo-

wych.

Page 28: 4 aukcja supermłoda 10 12 2013