Page 1: Wellness Živa - cenik 2011
Page 2: Wellness Živa - cenik 2011

R e z e R v a c i j eSvetujemo vam, da storitve za lepoto telesa in duha rezervirate po telefonu: 04 579 17 02, na recepciji hotela Golf ali po e-mailu: [email protected]

O d p O v e d iČe želite naročeno storitev odpovedati, vas prosimo, da to storite dan pred rezerviranim časom.

G O s t j e s a v a H O t e l O v B l e dKopanje v termalnih bazenih je za hotelske goste družbe Sava Hoteli Bled brezplačno (Grand Hotel Toplice, Hotel Golf, Hotel Park, Hotel Savica, Hotel Jadran, Hotel Trst, Kraljeva klubska hiša); gostje, ki bivajo v Campingu Bled pa so upravičeni do 50-odstotnega popusta. Za vse goste skupine Sava Hotelov Bled veljajo tudi nižje cene za uporabo savn.

d a R i l n i B O n iŽelite tokrat podariti nepozabno darilo? Podarite božansko spro-stitev. Informacije dobite pri recepciji Wellnessa Živa.

p R O d a j aV centru lepote telesa in duha lahko kupite kakovostne kozme-tične izdelke.

Cenik velja od 1. aprila 2011. Vse cene so v EUR. DDV je vklju-čen v ceno.

Page 3: Wellness Živa - cenik 2011

EURS p r o S t i t v e n e t e l e S n e m a S a ž e EURMasaža Živa, 80 minut 62,00Posebnost centra. Med prijetno masažo razgibamo noge in roke, zmasiramo obraz in lasišče ter s pritiskom na energetske točke spro-stimo napetosti in pripravimo vaše telo, da sprejme novo energijo. S kristali, ki jih položimo na čakre, spodbudimo delovanje sedmih energetskih centrov. V življenje stopimo s svežo energijo.

Lomi-Lomi masaža, 70 minut 71,00Edinstvena havajska masaža celega telesa, s katero odpravimo nape-tosti, povrnemo življenjsko moč in dobro počutje.

Klasična masaža, 50 minut 45,00Masaža celega telesa blagodejno vpliva na splošno počutje, izboljšu-je krvni obtok, sprosti mišice, živčevje in sklepe.

Delna masaža, 20 minut 22,00Izboljša prekrvavitev mišic, sprošča njihovo napetost in krepi telo.

Aromasaža (Decleor), 50 minut 52,00Masaža celega telesa z različnimi aromatičnimi balmi. Popolno za-dovoljstvo in sprostitev, edinstven način za stimulacijo telesnih ču-tov in spodbujanje kroženja energije po meridianih.

Tajska masaža, 50 minut 47,00Tajska masaža, 80 minut 62,00Uravnava stanje telesa, uma in duha, krepi notranje organe, povečuje gibljivost in ohranja vitalnost.

Masaža z vročimi kamni Živa, 80 minut 64,00Starodavna tehnika sprostitve z gladkimi vulkanskimi kamni in ete-ričnimi olji. Poživlja krvni obtok, sprošča napetost mišic, pomaga pri odpravljanju stresa in hkrati poživlja.

Ayurvedska masaža, 70 minut 69,00Indijska masaža vitalnih energij po treh telesnih tipih: Vata, Pita, Kapha. Vzpostavlja ravnovesje v telesu, odpravlja stres in pomirja.

Športna masaža, 45 minut 45,00Za boljšo gibljivost in vzdržljivost mišic ter sklepov.

Page 4: Wellness Živa - cenik 2011

EUREURRočna limfna drenaža, 20 minut 23,00Ročna limfna drenaža, 50 minut 43,00Izboljšuje pretok limfe, uravnava limfni sistem, krepi zdravje, vrača energijo in pomaga pri razstrupljanju telesa.

Antistresna masaža, 50 minut 46,00Sprošča mišično napetost, pospeši obnovitev telesnih energij in po-mirja. Posebej se posvetimo lasišču, obrazu, hrbtu in nogam.

Sinhrona masaža, 45 minut 60,00Klasična masaža z dvema terapevtoma, ki vas povsem sprostita in popeljeta v sanjski svet.

Refleksna masaža stopal, 50 minut 43,00Refleksna masaža stopal, 25 minut 25,00Spodbuja energijske točke telesa na podplatih, vzdraži vitalne funk-cije in doseže občutek popolne sprostitve in ugodja. Masaža za nosečnice, 50 minut 43,00Sprostitvena klasična masaža, prilagojena nosečnicam.

Aromatična masaža, 50 minut 47,00Z izbiro aromatičnega olja izberete tudi sproščujočo, poživljajočo ali razstrupljajočo masažo.

m a S a ž e z a r g a n o v i m o l j e m

Berberska masaža, 50 minut 49,00Blaga masaža telesa s hladno stiskanim arganovim oljem, ki vpliva na čvrstost kože, deluje sproščujoče in pomlajevalno.

Masaža obraza, vratu in dekolteja z arganovim oljem, 20 minut 25,00Arganovo olje z visoko vsebnostjo vitamina E deluje kot močan an-tioksidant, koža se hitreje obnavlja, postane bolj čvrsta, elastična in žametna.

Refleksna masaža stopal z arganovim oljem, 50 minut 44,00Refleksna masaža stopal z arganovim oljem, 25 minut 26,00S pritiskom na posamične točke stopal delujemo na določene notra-nje organe, spodbujamo krvni obtok in dosežemo popolno sprostitev.

Page 5: Wellness Živa - cenik 2011

EUR

EURg o l f S k e m a S a ž e

zavse,kiimateproblemessklepialivezmiEUR

Back Nine masaža, 50 minut 48,00Edinstvena masaža celega telesa s poudarkom na sklepih in vezeh. Izboljšuje delovanje krvnega in limfnega obtoka. Telo se hitreje re-generira in strupi se lažje izločajo iz telesa. Izboljša prekrvavljenost mišičevja, sklepe pa ohranja prožne in gibljive.

Chip Shot masaža, 20 minut 23,00Delna masaža sklepov in vezi, zlasti pomembna, ker omehča in raz-tegne posamezna mišična vlakna, odstrani mišične zatrdline in pre-preči krče, ki jih povzroča previsok, predolgotrajen mišični napor.

Triple Bogey masaže, 3 x 20 minut 62,00Tri terapije delnih masaž za sklepe in vezi.

Živa golfsko razvajanje, 110 minut 107,00Razvajanje vašega telesa z nežnim aromatičnim pilingom, masažo celega telesa s posebej pripravljenimi naravnimi olji z dodatki kafre in poprove mete. Z nanosom maske bomo sprostili vaše telo in duha ter v vas prebudili čutnost misli in doživetje popolnosti.

Q u a n n a a f r i š k e m a S a ž e

Privoščitesvojemutelesucelovitonego,kiseodlikujeponaravniprefinjenosti.

Masaža QUANNA, 80 minut 72,00poživljajoča masaža celega telesa, obraza in stopal• AntistresnaQUANNAmasaža – Lahko olje iz hladno stiskanih

grozdnih pečk blaži stres ter napetost duha in telesa. Kožo ščiti in jo obnavlja, vzpostavlja ravnovesje, izboljša splošno počutje.

• AnticelulitnaQUANNAmasaža – Olje iz cimeta, kavovca in pomaranče, izboljša prekrvavitev, pomaga pri izločanju telesnih strupov in dopolnjuje shujševalne programe.

Page 6: Wellness Živa - cenik 2011

EUREUR

Quanna piling telesa + masaža, 50 minut 52,00• Antistresni – Nežni piling iz grozdnih pečk odstrani odmrle ko-

žne celice in nečistoče, deluje antioksidacijsko ter kožo naredi sijočo.

• Anticelulitni – Nežni piling za telo iz kavovca, cimeta in poma-ranče pomaga pri odpravljanju celulita in poživlja krvni obtok telesa.

Quanna piling + obloga telesa, 50 minut 54,00 • Antistresna – Antioksidacijska maska za telo iz gline je izjemen

spodbujevalec prekrvavitve, kožo vlaži, čisti in osveži ten.• Anticelulitna– maska deluje razstrupljevalno, pomaga pri obliko-

vanju telesa, izboljša čvrstost kože in jo poživlja.

Razvajanje po afriško, 110 minut 112,00Piling telesa, obloga in masaža.• Antistresnorazvajanje• Anticelulitnorazvajanje

l e p o t n a n e g a t e l e S a

Telesna nega Živa, 90 minut 75,00Z nanosom kremnega pilinga z olji sladkega mandlja nežno očistimo kožo, hranilna telesna maska pa nam nudi poseben učvrščevalen uči-nek. Nego telesa zaključimo z nežnim vtiranjem hranilnega balma z olji manuke.

Body dream de luxe, 70 minut 63,00Anti-age bogata telesna nega deluje učvrščevalno in pomlajevalno. Piling neguje kožo s sestavinami, ki dajejo vidne rezultate ter edin-stven občutek, žametna krema za telo z drobnim zlatim pigmentom pa fin in bleščeč sijaj ter gladek in poln videz.

Piling celega telesa z masažo, 75 minut 59,00Hranilna, vlažilna in vitaminska nega telesa z naravnimi vonji, vita-mini in minerali. Vpliva na kožo in počutje, vrača vitalnost ter har-monijo telesa in duha.

Piling telesa, 20 minut 22,00Koži vrača svežino in sijaj, optimalna priprava za nadaljnjo nego telesa.

Page 7: Wellness Živa - cenik 2011

EUR

a n t i c e l u l i t n i p r o g r a m i

EURLipo-detox, 50 minut 54,00 Inovativni anticelulitni postopek, novost, s katero v samo štirih kora-kih temeljito preoblikujemo telo in opazno omilimo znake značilne »pomarančne kože«.Klinične študije so pokazale, da po desetih tretmanih izgubimo do 2,3cm.Za vidne rezultate priporočamo uporabo gel-kreme Lipodotoxfinish doma.

Lipo-detox, 50 minut Za tri postopke. 149,00Za 10 postopkov 486,00

Body wrapping – celo telo, brez masaže, 60 minut 52,00(peeling, wrapping)

Body wrapping – celo telo, z masažo, 90 minut 73,00(peeling, masaža, wrapping, masaža)

Anticelulitni dan 108,00Savna 1 ura, peeling celega telesa, delni wrapping, obloga iz blata

Anticelulitni program, 3 dni 144,00 1.dan – peeling, masaža, savna 1ura2.dan – body wrapping, masaža, savna 1ura3.dan – obloga blato

Anticelulitni program, 5 dni 235,00 1.dan – peeling, masaža2.dan – body wrapping, masaža, savna 1ura3.dan – maska, savna 60 minut4.dan – body wrapping, masaža, savna 1ura5.dan – body wrapping, masaža

Obloga iz alg, 50 minut 43,00Deluje anticelulitno in prečiščevalno, vpliva na čvrstost kože.

Obloga iz zdravilnega blata, 50 minut 43,00Za poživitev in razstrupljanje telesa. Uravnava njegovo kislost.

Page 8: Wellness Živa - cenik 2011

EURk o p e l i

EURRomantična kopel v dvoje »Živa«, 40 minut 59,00Razvajanje v dvoje. Pustite se presenetiti. Cena kopeli je za dve osebi.

Vitaminska sadna kopel s štirimi citrusi, 40 minut 33,00 Telo nahranimo z vitamini in okrepimo imunski sistem.

Kopel z olji jasmina, 40 minut 33,00Blagodejno vpliva na telo in sprošča napetost.

Aromatična kopel, 40 minut 33,00Izbira eteričnega olja po želji.

Športna kopel, 40 minut 26,00Za sprostitev mišic.

Kleopatrina kopel, 40 minut 33,00Lepotna kopel z mlekom in medom. Osvežujoča kopel, 20 minut 25,00Aromatična ali zeliščna.

Cena kopeli velja za eno osebo, druga oseba ima 50 % popust.

Page 9: Wellness Živa - cenik 2011

EUR

l e p o t n a n e g a o b r a z a EUR

Program Živa, 80 minut 72,00 Posebnost wellnessa. Prijetna nega, z raznovrstnimi masažnimi tehni-kami prija vsaki ženski. Z masažo vratu in ramen sprostimo telo ter ga pripravimo na bogato nego s pilingom, dvema maskama, posebnim serumom in kremami. Z masažo z rožnatimi kristali pospešimo rege-neracijo in izboljšamo elastičnost kože. Dosežemo sijoč, žameten in mladosten videz. Tudi vaše roke bodo z nanosom sprostitvene kreme nežne in zaščitene pred zunanjimi vplivi. Nega obraza »Živa« za moške, 70 minut 65,00Nekaj novega za moške. Zmanjša vidne znake stresa in staranja, in-tenzivno vlaži in neguje.

Vitaminska bomba za moške, 50 minut 50,00 Nega zanj vključuje globinsko čiščenje kože ter ji povrne zdrav in svež videz.

Ultra sensitive nega, 75 min 64,00Pomiri in ublaži znake razdražene in zelo občutljive kože ter izboljša njen naravni obrambni mehanizem. Osvežilna nega, 60 minut 55,00Čisti in osveži kožo sodobne ženske. Primerna je za vse vrste kože ne glede na letni čas. Čiščenje obraza z masko, 50 minut 45,00V najkrajšem času poskrbimo za mladosten in svež videz vašega obraza.

Nega za gubice ali nega proti zabuhlosti okoli oči, 30 min 32,00Profesionalna nega s čistim kolagenom gladi gube okoli oči in učvrsti kožo. Da bo vaš pogled spet svež. Obrazna maska glede na vrsto kože, 30 minut 25,00Masko prilagodimo različnim vrstam kože.

Masaža obraza, vratu in dekolteja, 20 minut 23,00Sprošča vsakodnevne napetosti in je odlična priprava na nego obraza.

Limfna drenaža obraza, 20 minut 23,00Uravnava ravnotežje limfe v telesu in deluje sproščujoče.

Page 10: Wellness Živa - cenik 2011

EUR

n e g e o b r a z a z l i f t i n g u č i n k o m

EURSea creation, 100 minut 140,00 Revolucionarna nega obraza proti staranju kože. Prestižna nega za re-generacijo in aktiviranje kožnih celic s koncentrati mikroorganizmov, proteinov iz bisernatih školjk ter alg iz globin Atlantskega in Indij-skega oceana. Posebnost: obraz masiramo s filipinskimi školjkami! (kozmetika Babor)

High skin refiner, 90 minut 85,00 Ekskluzivna nega obraza z lifting učinkom za zrelo kožo. Nega je kombinacija sproščujoče masaže z uporabo negovalnih izdelkov, ki z veliko vsebnostjo hranljivih snovi in vlage upočasnjujejo staranje kože. (kozmetika Babor)

High skin refiner, 50 minut 69,00 Ekskluzivna kratka nega s takojšnjim učinkom liftinga za zrelo kožo. (kozmetika Babor)

3D Performance, 80 minut 77,00Fine linije in gube se takoj zmanjšajo. Poleg tega izvajanje nege in masažne tehnike izboljšajo občutek dobrega počutja skozi tretma. Koža bo ponovno mladostno prožna in sveža. (Dr. Grandel)

n e g a o b r a z a S k a v i a r j e m Myoxy caviar treatment, 60 minut 95,00Razkošna nega v boju proti staranju preskrbi kožo z izvlečki kaviarja in biserov, bogata maska pa poveča elastičnost, priskrbi koži kisik in jo izdatno nahrani. Vidno zmanjša gube in izrazne gubice.

Nega obraza s kaviarjem – naravna alternativa botoxa 71,00Escutoxcaviartreatment,50minNega obraza s takojšnjim lifting efektom. Poleg pilinga in maske s kaviarjem kožo razvajamo z Escutoxom – posebno mešanico izvleč-kov hibiskusa.Priporočamo več obiskov zaporedoma.

Page 11: Wellness Živa - cenik 2011

EUR

EURNega obraza s kaviarjem za moške, 60 minut 65,00Nega zrele moške kože za vse, ki želijo za svoj obraz narediti nekaj več. Ecutox, naravna alternativa botoxa, poskrbi za mladosten videz vaše kože.

Luksuzna nega rok s kaviarjem, 45 minut 45,00Nega vključuje piling, masažo in nanos bogate maske s kaviarjem in kreme s kaviarjem. Vaše roke bodo po negi izjemno mehke, gladke ter brez vidnih znakov staranja.

Luksuzna nega rok in nog s kaviarjem, 60 minut 51,00Luksuzna nega z izjemnimi rezultati odpravi znake staranja in utru-jenosti na vaših rokah in stopalih. Ponovno mladosten videz rok in nahranjena stopala predstavljajo pojem pravega razkošja, ki ga boste še dolgo občutili.

l e p o t n a n e g a d l a n i i n S t o p a l ( k o z m e t i k a o p i )

Kraljevska nega Živa, 110 minut 79,00Noge namočimo v kopel z vrtnicami, s pilingom očistimo povrhnjico, z refleksno masažo pa se dotaknemo vseh točk, ki povezujejo vaše organe. Za popestritev vam tudi nohte na nogah in rokah poživimo z barvnimi odtenki. Pravo kraljevsko razvajanje.

Wellness Manikura Živa, 45 minut 29,00Spa Manikura + parafinska obloga, 75 minut 39,00Parafinska obloga rok, 20 minut 14,00

Wellness Pedikura Živa, 45 minut 39,00Spa pedikura + parafinska obloga, 75 minut 49,00Parafinska obloga nog, 20 minut 14,00 Manikura in pedikura, 80 minut 59,00 Lakiranje nohtov 9,00Francosko lakiranje 18,00

Page 12: Wellness Živa - cenik 2011

EUR

o S t a l a p o n u d b a

EUROblikovanje obrvi 7,00Barvanje obrvi 7,00Barvanje trepalnic 7,00

Depilacija cele noge, ženske 30,00Depilacija cele noge, moški 40,00Depilacija nog, delna 20,00Depilacija - bikini 14,00Depilacija rok 14,00Depilacija pazduh 18,00Depilacija nad ustnico 9,00Depilacija obraza 12,00Depilacija hrbta ali prsi (pri moških) 39,00

n a r a v n o S o n č e n j e

Naravno sončenje, 10 minut 5,00Naravno sončenje, 100 minut 40,00

p r o g r a m i Sprostitveni program »sladke sanje«, 3 - 4 ure 170,00Pedikura, manikura, lepotna nega obraza, antistresna ali delna masa-ža, masaža rok in nog ter parafinske obloge.

Športni program, 3 ure 99,00Športna kopel, masaža in pedikura.Program Živa, 3 ure 132,00Nega telesa Živa in nega obraza Živa.

Antistresni program Živa, 2 uri + savna 99,00 Obisk savn in bazenov za tri ure, antistresna masaža, osvežilna nega obraza.

Vrelec mladosti, 3 ure 125,00Lifting nega vašega obraza, bogata anti-age učvrščevalna nega telesa in dekolteja s »push-up« učinkom.

Page 13: Wellness Živa - cenik 2011

EUR p r o g r a m i z a d v e o S e b i

EURProgram Živa, 3,5 ure 225,00Cvetna kopel Živa za dva, manikura zanjo, pedikura zanj in masaža Živa za oba

Popolna harmonija, 3 ure 180,00Romantična kopel za dva, kozarec penine, aromatična masaža (50 minut) in savna z bazeni, neomejeno.

Razstrupljevalni program, 2-3 ure 189,00Razstrupljevalna kopel, obloga iz zdravilnega blata, limfna drenaža ali refleksna masaža stopal ter wellness čaj.

v e č d n e v n i p r o g r a m i

3-dnevni za dve osebi 270,00

• Živa duet Popolna nega telesa zanj, lepotna nega obraza in rok zanjo, skupna aromoterapevtska ali antistresna masaža, 20 minut naravnega son-čenja, kopel po izbiri ter manikura za oba.

• Živa duet activeSkupna športna ali klasična masaža, kopel po izbiri, lepotna nega telesa, 20 minut sončenja ter vsak dan obisk savn in bazenov.

Page 14: Wellness Živa - cenik 2011

b a z e n i

Obratovalni čas: od nedelje do četrtka od 7.00 do 21.00Petek in sobota od 7.00 do 23.00

do 3 ure nad 3 ure EUR EUROdraslizunanji obiskovalci, med tednom 9,00 12,00zunanji obiskovalci, ob sobotah, nedeljah in praznikih 10,00 14,00 nočno kopanje, zunanji obiskovalci, ob petkih in sobotah od 20.00 do 23.00 12,00

Otroci (3-13 let) zunanji obiskovalci, med tednom 6,00 8,00zunanji obiskovalci, ob sobotah, nedeljah in praznikih 7,00 9,00 nočno kopanje, ob petkih in sobotah od 20.00 do 23.00 7,00

Družinska vstopnica (dva odrasla in dva otroka)med tednom 24,00 31,00ob sobotah, nedeljah in praznikih 27,00 36,00 mesečna karta 100,00 mesečna karta, za otroke 70,00polletna karta 390,00polletna karta, za otroke 250,00letna karta 590,00letna karta, za otroke 390,00

Doplačilo/Zamudnina, 1 ura 3,00

Izposoja brisače ali rjuhe 2,50Izposoja plašča 5,00Izguba zapestnice 40,00

Pri nakupu 15-ih vstopnic vam priznamo 10% popust.

Page 15: Wellness Živa - cenik 2011

S a v n e Cena savn vključuje tudi uporabo bazena.

do 3 ure nad 3 ure EUR EURzunanji obiskovalci,med tednom 17,00 23,00 zunanji obiskovalci,ob sobotah, nedeljah in praznikih 19,00 27,00hotelski gostje, med tednom 11,00 19,00 hotelski gostje, ob sobotah, nedeljah in praznikih 14,00 24,00 mesečna karta 175,00 polletna karta 590,00letna karta 850,00 letna karta za bazene in savne za podjetja - 1.390,00prenosljiva

Pri nakupu 15-ih vstopnic vam priznamo 10% popust.Doplačilo/Zamudnina, 1 ura 5,00

Page 16: Wellness Živa - cenik 2011