davidenko06.ucoz.ua  · Web viewwear a pirate costume. talk to a ghost. dance with dinosaur. T:...

7
Мета: навчальна: формування навичок вживання нових лексичних одиниць; закріпити граматичний та лексичний матеріал за темою «Дозвілля»; вдосконалення навичок читання, аудіювання та усного мовлення; розвиваюча: розвивати пам’ять, увагу, уяву, вміння логічно висловлювати думку; розширювати кругозір; виховна: виховувати уміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі. Обладнання: підручник, робочий зошит, аудіо додаток, мультимедійний додаток, картки, м’яч. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 1. Greeting. Привітання: T: Good morning Good morning, How are you? Ps: Good morning, Good morning, We are super! And you? T: I’m great. Thank you. What day is it today? Ps: Today is Tuesday, the first of November. T: Sit down, please. 2. Check on homework. Перевірка домашнього завдання: WB ex.6 p.37 Учні у парах задають і відповідають на питання вправи. Гра з м’ячем 3. Pronunciation. Тренування у вимові: T: Let’s look at the screen. What can you see on the picture? MAGICLAND

Transcript of davidenko06.ucoz.ua  · Web viewwear a pirate costume. talk to a ghost. dance with dinosaur. T:...

Page 1: davidenko06.ucoz.ua  · Web viewwear a pirate costume. talk to a ghost. dance with dinosaur. T: Наш знайомий Білл нещодавно побував у Парку розваг

Мета:

навчальна: формування навичок вживання нових лексичних одиниць; закріпити граматичний та лексичний матеріал за темою «Дозвілля»; вдосконалення навичок читання, аудіювання та усного мовлення;розвиваюча: розвивати пам’ять, увагу, уяву, вміння логічно висловлювати думку; розширювати кругозір;виховна: виховувати уміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі.

Обладнання: підручник, робочий зошит, аудіо додаток, мультимедійний додаток, картки, м’яч.

ХІД УРОКУІ. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Greeting. Привітання:T: Good morning Good morning, How are you?Ps: Good morning, Good morning, We are super! And you? T: I’m great. Thank you. What day is it today?Ps: Today is Tuesday, the first of November.T: Sit down, please.

2. Check on homework. Перевірка домашнього завдання: WB ex.6 p.37 Учні у парах задають і відповідають на питання вправи. Гра з м’ячем

3. Pronunciation. Тренування у вимові:T: Let’s look at the screen. What can you see on the picture?Table, tennis, computer, karate, fitness. Що спільного мають ці слова? Так, літера «Т». Вона зовнішньо дуже схожа на нашу, українську «Т», але вимовляється інакше. Наш язичок Mr. Tounger не торкається до зубів, а як стриманий джентльмен тримається від них подалі. Let’s try! Давайте спробуемо.

4. Warming up. Уведення в іншомовну атмосферу:T: What is your favourite day? Пісня «Saturday» ex.6 p.43

MAGICLAND ПАРК РОЗВАГ

Page 2: davidenko06.ucoz.ua  · Web viewwear a pirate costume. talk to a ghost. dance with dinosaur. T: Наш знайомий Білл нещодавно побував у Парку розваг

5. Aim. Повідомлення теми та мети уроку:

Після такої гарної пісні щось зовсім не хочеться працювати… Давайте уявімо, що настала субота. А по суботах британські діти, не тільки грають та дивляться телевізор. Якщо діти бувають слухняні, то батьки можуть повести їх туди, де можна зустріти казкових героїв, прокататися на веселих атракціонах, поринути у світ жахів, відчути себе справжнім піратом та просто весело провести час. Отже, Let’s visit MAGICLAND!

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА

1. Presenting vocabulary. Подання нового лексичного матеріалу:1) Mind-map

T: What can you see in the Magicland? Listen and repeat.

2) Magic eyesMAGICLAND

Page 3: davidenko06.ucoz.ua  · Web viewwear a pirate costume. talk to a ghost. dance with dinosaur. T: Наш знайомий Білл нещодавно побував у Парку розваг

Діти разом із вчителем повторюють нові слова двічі, потім перша картка знімається, але ми продовжуємо її називати, потім знімається друга і так далі, доки не залишиться жодної картки. Тобто діти називатимуть їх по-пам'яті.3) Slowly, slowlyВчитель закриває картку і повільно починає показувати зображення, діти вгадують.4) Guess word Діти за допомогою радіо мишки перетягують слова до картинок.

2. Listening Comprehension. Аудіювання:Pre-Listening Activities. Підготовка учнів до аудіювання

T: What can you do in the Magicland?

Take photo drive a bumper car ride a rollercoaster

wear a pirate costume talk to a ghost dance with dinosaur

T: Наш знайомий Білл нещодавно побував у Парку розваг і привіз гарні фото. Давайте послухаємо розмову Білла і Ніка і спробуємо здогадатися хто як розважався. While-Listening Activities. Етап слухання тексту ex.2 p.50

T: Match pictures with names.

BILL TOM KATE

Page 4: davidenko06.ucoz.ua  · Web viewwear a pirate costume. talk to a ghost. dance with dinosaur. T: Наш знайомий Білл нещодавно побував у Парку розваг

After-Listening Activities. ЗакріпленняT: Let’s act this text.

Bill: Hi, Mary!Tom: Come in, please.Kate: We took some photos last weekend. Look!Mary: Where are you on this photo? Bill: We are in the Magicland. I’m driving a bumper car.Mary: Is this Kate?Tom: Yes, it is. She is riding a rollercoaster on this photo.Mary: Who is this?Kate: This is Tom. He is on a pirate ship. He is wearing a pirate costume here.Mary: Wow!

3. Physical minute. Фіз. хвилинка: ex.4 p.51 Listen and sing the song.

4. Grammer practice. Повторення граматики:T: Look at the blackboard. Let’s remember.Діти читають речення ст.50.Т: Коли відбувається дія? (В цей момент, now). Давайте згадаємо як утворюються речення Present Simple.

Інтерактивна вправа 2 (мультимедійний додаток) aбо гра он-лайн на сайті: http://english-study-cafe.ru

5. Activation of speech samples. Активізація мовленнєвих зразків:T: Open your book p.51 ex.3. Look and say. Write the sentences.1. The boys are playing chess.2. The girl is dancing.3. The children are riding dinosaurs.4. They are running.5. He is wearing a dog costume.6. She is talking to a ghost.

6. Relaxation. Релаксація:Т: Ви сьогодні молодці, отже сюрприз – білет на американські гірки!

Відеоролик «Rollercoaster» III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА1. Home work. Домашнє завдання:

WB p.38 ex.1 Match the correct pairs, ex.2 Read and draw. 2. Assessment of pupils. Оцінювання учнів:

Page 5: davidenko06.ucoz.ua  · Web viewwear a pirate costume. talk to a ghost. dance with dinosaur. T: Наш знайомий Білл нещодавно побував у Парку розваг

Але це ще не все. В залежності від вашої роботи на уроці, ви отримаєте додаткові завдання.Високий рівень: завдання від Вінні-Пуха (Додаток №1).Граматичний практикум: завдання від пірата (Додаток №2).Лексичний практикум: завдання від привіда (Додаток №3).

3. Summarizing. Підведення підсумків уроку: Mime game

T: Clouse your eyes. Imagine what you are doing in the Magicland. (Діти по-черзі кажуть, а декілька учнів показують ) Let’s try to guess!

Our lesson is over. Good-bye!

Додаток №1 Завдання від Вінні-Пуха

Circle and write1. I ____ riding a rollercoaster on this photo.

a) am b) is c) are

2. _____ are driving a bumper car.a) I b) He c) They

3. He is __________ with a pirate.a) dances b) danced c) dancing

4. We _____ taking photos of dinosaurs. a) am b) is c) are

Додаток №2 Завдання від пірата

Page 6: davidenko06.ucoz.ua  · Web viewwear a pirate costume. talk to a ghost. dance with dinosaur. T: Наш знайомий Білл нещодавно побував у Парку розваг

Додаток №3 Завдання від привида

Write the words:

RLECSOOLRARTE _____________________ IPRATE _____________________NIODASRU _____________________OHTSG _____________________