Teachers book4

20
Урок 44 Тема: I have got two eyes. Lesson 1. Цілі: повідомляти про володіння предметом; елементарно розповідати про іграшку; вивчити та тренувати структуру “have goty Present Simple (розповідні речення); розповідати вірш; вивчити та тренувати у читанні звук [ɔ:]. Мовний матеріал: I have got a new doll, clown, monster, soldier, ballerina. Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш карти з новими словами та звуком. Хід уроку: 1. Початок уроку 1.1 Привітання Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи. Вчитель запитує про улюблену іграшку учнів. Учні називають іграшку та описують її. 1.2 Гра «What can you do?» Учні утворюють дві команди. Одна команда запитує будь-яке речення з дієсловом “can” (We can write). Гравці іншої команди повинні відгадати це речення, ставлячи запитання (Can you read?). на ці запитання перша команда відповідає (Yes, we can \ No, we cannot). Якщо речення відгадано, команди міняються місцями. Учні закріплюють вживання модального дієслова. What can monkeys do? Monkeys can climb trees.

Transcript of Teachers book4

Page 1: Teachers book4

Урок 44

Тема: I have got two eyes. Lesson 1.

Цілі: повідомляти про володіння предметом; елементарно розповідати про

іграшку; вивчити та тренувати структуру “have got” y Present Simple

(розповідні речення); розповідати вірш; вивчити та тренувати у читанні звук

[ɔ:].

Мовний матеріал: I have got a new doll, clown, monster, soldier, ballerina.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти з

новими словами та звуком.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи. Вчитель запитує про

улюблену іграшку учнів. Учні називають іграшку та описують її.

1.2 Гра «What can you do?»

Учні утворюють дві команди. Одна команда запитує будь-яке речення з

дієсловом “can” (We can write). Гравці іншої команди повинні відгадати це

речення, ставлячи запитання (Can you read?). на ці запитання перша команда

відповідає (Yes, we can \ No, we cannot). Якщо речення відгадано, команди

міняються місцями.

Учні закріплюють вживання модального дієслова.

What can monkeys do?

Monkeys can climb trees.

Page 2: Teachers book4

climb trees

What can monkeys do?

fly

What can birds do?

jump

What can kangaroos do?

make webs

What can spiders do?

change colors

What can chameleons do?

2. Основна частина уроку

Page 3: Teachers book4

2.1 Вивчення нових лексичних одиниць (PB, Unit 6, Lesson 1,

ex. 1 p.84)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують, які кольори та

одяг вони там бачать.

Учні слухають слова, повторюють та вказують на малюнки в

підручнику.

Учні – волонтери зачитують слова.

Учні утворюють власні речення – описи з новими словами.

2.2 Аудіювання (PB, Unit 6, Lesson 1, ex.2 p.84)

Вчитель просить учнів подивитися на ілюстрацію до вправи та описати

її.

Учні слухають діалог та повторюють. Вчитель запитує учнів про те, що

має дівчинка у руках. Яка лялька? Учні – волонтери демонструють

діалог.

Учні в парах складають аналогічні діалоги з новими словами. Вчитель

перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати діалоги.

2.3 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 44)

Учні самостійно з’єднують слова з малюнками. Вчитель перевіряє

правильність виконання та просить окремих учнів зачитати слова.

Учні зачитують слова та перевіряють в групах з’єднані малюнки.

2.4 Говоріння. Діалогічне мовлення (PB, Unit 6, Lesson 1, ex.3 p.84)

Вчитель разом з волонтером демонструють приклад діалогу вправи.

Учні зачитують разом приклади прикметників.

Учні в парах складають аналогічні діалоги з поданими словами.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати власні діалоги.

2.5 Вивчення вірша (PB, Unit 6, Lesson 1, ex.4 p.85)

Вчитель просить учнів описати фотографію та описати, де знаходиться

герой. Вчитель просить учнів назвати іграшки, які вони бачать на

полицях іграшкового магазину. Where is our hero? In a toy shop. What

toys can you see on the shelves in the shop? I can see a horse, three

soldiers…etc. Вчитель також запитує про кількість іграшок (How many

toy animals can you see on the shelf?).

Учні слухають вірш та слідкують у підручнику.

Учні разом розповідають вірш індивідуально та в парах.

Page 4: Teachers book4

2.6 Розвиток навичок письма (WB, ex. 2 p. 44)

Учні називають предмети, які зображені на малюнках вправи.

Вчитель за допомогою флеш карт повторює лексичні одиниці, питання

та відповіді до них (Is it a ballerina? Yes, it is \ No, it isn’t…etc)

Учні в парах зачитують запитання та обирають правильні відповіді до

них.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати діалоги (питання та відповіді).

2.7 Фонетична зарядка (PB, Unit 6, Lesson 1, ex. 5 p.85)

o Вчитель пояснює утворення нового звука з поданого

словосполучення.

o Вчитель демонструє звук, учні повторюють.

o Вчитель пояснює вживання дієслова “have got \ has got” y Present

Simple (розповідні речення).

o Учні самостійно чи в парах зачитують слова та речення вправи.

o Учні створюють власні речення та зачитують їх з дієсловами

“have got \ has got” y Present Simple (розповідні речення).

o Вчитель просить окремих учнів зачитати речення вправи.

2.8 Робота у робочому зошиті (WB, ex. 3 p. 44)

Учні самостійно обводять літери та записують речення.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати речення.

Закінчення уроку

Учитель прощається з учнями. Смайлі прощається зі своїми друзями.

Домашнє завдання

(PB, Unit 6, Lesson 1, ex. 6 p. 85)

Учні відтворюють у зошиті речення вправи.

Урок 45

Тема: I have got two eyes. Lesson 2.

Цілі: вивчити лексичні одиниці теми «Моє тіло. Частини тіла»; вміти

описувати зовнішність; тренувати структуру “have got” y Present Simple

(розповідні речення); вивчити та тренувати у читанні звук [ɪə]; повторити та

закріпити утворення множини іменників.

Page 5: Teachers book4

Мовний матеріал: Look, my doll has got big blue eyes, face, hair, eye, nose, ear,

mouth.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти з

новими словами та звуком, лялька.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи. Вчитель запитує про

улюблену іграшку учнів. Учні називають іграшку та описують її. Вчитель

демонструє власну ляльку та описує її, описує частини тіла.

1.2 Введення в іншомовну атмосферу

Учні розповідають вірш з попереднього уроку. Учні утворюють власні

речення зі структурою “have got” y Present Simple.

2. Основна частина уроку

2.1 Вивчення нових лексичних одиниць (PB, Unit 6, Lesson 2,

ex. 1 p.86)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують малюнки.

Учні слухають слова, повторюють та вказують на малюнки в

підручнику.

Учні – волонтери зачитують слова та демонструють власні частини

тіла.

Вчитель демонструє флеш – карти з новими словами, учні називають

частини тіла.

Учні закривають очі. Вчитель забирає одну флеш – карту з дошки, учні

повинні відгадати та назвати якої частини тіла не вистачає. Гра

продовжується з усіма словами.

Учні грають в гру «Саймон каже» з частинами тіла.

2.2 Аудіювання (PB, Unit 6, Lesson 2, ex.2 p.86)

Вчитель просить учнів описати ляльку Саллі.

Учні слухають діалог та слідкують у підручнику. Учні слухають та

повторюють речення.

Учні – волонтери демонструють діалог.

Учні в парах тренують приклад діалогу.

2.3 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 45)

Page 6: Teachers book4

Учні самостійно з’єднують слова з анаграмами.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати слова.

Учні зачитують слова та перевіряють в групах з’єднані малюнки.

2.4 Говоріння. Закріплення лексичних одиниць (PB, Unit 6, Lesson 2, ex.3

p.86)

Учні розглядають малюнок та складають опис за допомогою поданих

речень.

Учні малюють свої улюблені іграшки та описують за зразком вправи.

Учні демонструють малюнки та розповіді.

2.5 Діалогічне мовлення (PB, Unit 6, Lesson 2, ex.4 p.87)

Вчитель просить учнів описати фотографію та описати, де знаходяться

герої. Вчитель просить учнів назвати іграшки, які вони бачать на

полицях іграшкового магазину.

Вчитель разом з учнем – волонтером демонструють приклад діалогу в

підручнику.

Учні складають в парах аналогічні діалоги про решту іграшок.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати власні діалоги.

2.6 Розвиток навичок письма (WB, ex. 2 p. 45)

Учні називають предмети, які зображені на малюнках вправи.

Вчитель за допомогою флеш карт повторює лексичні одиниці.

Учні самостійно з’єднують слова з малюнками.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати слова.

2.7 Фонетична зарядка (PB, Unit 6, Lesson 2, ex. 5 p.87)

o Вчитель пояснює утворення нового звука з поданого

словосполучення.

o Вчитель демонструє звук, учні повторюють.

o Вчитель пояснює вживання дієслова “have got \ has got” y Present

Simple (розповідні речення).

o Учні самостійно чи в парах зачитують слова та речення вправи.

o Учні створюють власні речення та зачитують їх з дієсловами

“have got \ has got” y Present Simple (розповідні речення).

o Вчитель просить окремих учнів зачитати речення вправи.

2.8 Робота з робочим зошитом (WB, ex. 3 p. 45)

Page 7: Teachers book4

Вчитель разом з учнями за допомогою флеш – карт та прикладів на

дошці повторюють утворення множини іменників.

Учні складають та демонструють власні приклади утворення множини.

Учні самостійно виконують завдання вправи. вчитель перевіряє

правильність виконання та просить окремих учнів зачитати слова.

Закінчення уроку

Учитель прощається з учнями. Саллі прощається зі своїми друзями.

Домашнє завдання

(PB, Unit 6, Lesson 2, ex. 6 p. 87)

Учні відтворюють у зошиті речення вправи.

Урок 46

Тема: I have got two eyes. Lesson 3.

Цілі: повторити та закріпити лексичні одиниці теми «Моє тіло. Частини

тіла»; вміти описувати зовнішність; тренувати структуру “have got” y Present

Simple (розповідні речення та заперечні); вивчити та тренувати у читанні

звук [еə].

Мовний матеріал: My Teddy has not got hair, dark, blond, monster, long.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти з

новими словами та звуком, лялька.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи. Вчитель демонструє

ляльку та просить учнів описати її.

1.2 Введення в іншомовну атмосферу

Вчитель записує таблицю з новими словами на дошці.

happy

round

small

big

rosy

long

fair

face

nose

cheeks

hair

eye

ear

mouth

Page 8: Teachers book4

short lip

head

Вчитель пояснює значення прикметників, можна і намалювати значення чи

показати за допомогою флеш – карт.

Вчитель просить учнів поєднати прикметники з іменниками. Учні називають

словосполучення.

2. Основна частина уроку

2.1 Аудіювання (PB, Unit 6, Lesson 3, ex. 1 p.88)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують малюнки.

Учні слухають діалог та слідкують у підручнику.

Вчитель пояснює утворення заперечних речень з дієсловом “have hot \

has got” y Present Simple.

Учні описують ведмедика з вправи.

Учні слухають та повторюють речення діалогів.

Учні в парах демонструють діалог. Учні – волонтери демонструють

діалог на середині класу.

2.2 Гра (PB, Unit 6, Lesson 3, ex.2 p.88)

Вчитель пояснює умови гри (Учні в парах малюють малюнки та

описують їх. Один учень закриває очі, а інший говорить що потрібно

намалювати. Учні обмінюються ролями. Учні в групах порівнюють

власні малюнки).

Учні зачитують речення вправи.

Учні грають в гру. Вчитель перевіряє правильність виконання та

допомагає за необхідністю.

2.3 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 46)

Учні самостійно обводять літери та записують слова.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати речення.

Учні разом зачитують речення.

2.4 Говоріння. Закріплення лексичних одиниць (PB, Unit 6, Lesson 3, ex.3

p.89)

Учні розглядають малюнки та називають слова.

Учні разом зачитують приклад вправи.

Учні складають власні речення з рештою малюнків за зразком вправи.

2.5 Рухлива гра

Page 9: Teachers book4

Вчитель розповідає вірш та демонструє рухи, заохочує учнів

повторювати за ним рухи і слова. Show me five fingers

Shoe me five fingers,

Let me see.

Show me four fingers,

Touch your knee.

Show me three fingers,

Touch your nose.

Show me two fingers,

Touch your toes.

Show me one finger,

Let me see.

With this finger,

Point to me.

Вчитель розповідає цей вірш два – три рази.

2.6 Розвиток навичок письма (WB, ex. 2 p. 46)

Учні називають частини тіла, які зображені на малюнках вправи.

Вчитель за допомогою флеш карт повторює лексичні одиниці.

Учні самостійно номерують слова з малюнками.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати слова.

2.7 Фонетична зарядка (PB, Unit 6, Lesson 3, ex. 4 p.89)

o Вчитель пояснює утворення нового звука з поданого

словосполучення.

o Вчитель демонструє звук, учні повторюють.

o Вчитель пояснює вживання дієслова “have got \ has got” y Present

Simple (розповідні речення).

o Учні самостійно чи в парах зачитують слова та речення вправи.

o Учні створюють власні речення та зачитують їх з дієсловами

“have got \ has got” y Present Simple (розповідні речення).

o Вчитель просить окремих учнів зачитати речення вправи.

2.8 Робота з робочим зошитом (WB, ex. 3 p. 46)

Учні самостійно зачитують речення вправи та малюють малюнки про

прочитане.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати речення. Учні порівнюють власні малюнки в групах.

Page 10: Teachers book4

Закінчення уроку

Учитель прощається з учнями. Саллі прощається зі своїми друзями.

Домашнє завдання

(PB, Unit 6, Lesson 3, ex. 5 p. 89)

Учні відтворюють у зошиті речення вправи.

Урок 47

Тема: I have got two eyes. Lesson 4.

Цілі: повторити, закріпити та вивчити нові лексичні одиниці теми «Моє тіло.

Частини тіла»; вміти описувати зовнішність; тренувати структуру “have got”

y Present Simple (розповідні речення та заперечні); вивчити та тренувати у

читанні звук [θ]; розповідати вірш.

Мовний матеріал: I have got two legs, arm, hand, leg, feet, toe.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти з

новими словами та звуком, лялька.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи. Вчитель демонструє

ляльку та просить учнів описати її. Вчитель доповнює опис новими словами з

уроку.

1.2 Введення в іншомовну атмосферу

Учні грають у рухливу гру з попереднього уроку.

2. Основна частина уроку

2.1 Вивчення нових лексичних одиниць (PB, Unit 6, Lesson 4,

ex. 1 p.90)

Учні розглядають малюнки, слухають, повторюють та вказують на

ілюстрації в підручнику.

Учні – волонтери називають слова та показують їх на собі.

Учні грають в гру «Саймон каже» і торкаються частин тіла, які вони

вивчили.

Page 11: Teachers book4

2.2 Закріплення лексичних одиниць. Говоріння (PB, Unit 6,

Lesson 4, ex. 2 p.90)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують малюнки.

Учні слухають речення та слідкують у підручнику.

Вчитель пояснює утворення заперечних речень з дієсловом “have hot \

has got” y Present Simple.

Учні в парах складають описи малюнків за зразком.

Учні описують своїх партнерів.

2.2 Гра «Опиши товариша»

Учні ходять по класу, роздивляючись один одного та намагаються

запам’ятати деталі зовнішності. Через 2-3 хвилини, вони зупиняються

по команді вчителя і стають спинами один до одного з тим, хто був

найближче. Партнери по черзі описують зовнішність один одного, не

повторюючись. Потім вони повертаються один до одного обличчям та

порівнюють свої слова з реальністю.

2.3 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 47)

Учні самостійно з’єднують слова з малюнком.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати слова.

Учні в групах порівнюють свої малюнки та перевіряють правильність

виконання.

2.4 Говоріння. Закріплення лексичних одиниць (PB, Unit 6, Lesson 4, ex.3

p.91)

Учні розглядають малюнки та називають слова.

Учні разом зачитують приклад вправи.

Учні складають власні речення про себе.

2.5 Вивчення вірша (PB, Unit 6, Lesson 4, ex.4 p.91)

Вчитель розповідає вірш та демонструє рухи, заохочує учнів

повторювати за ним рухи і слова. Учні в парах розповідають вірш та показують на частини тіла.

Учні – волонтери розповідають вірш та демонструють слова

індивідуально, в парах чи групах.

2.6 Розвиток навичок письма (WB, ex. 2 p. 47)

Учні самостійно обводять літери та записують речення у робочі

зошити.

Page 12: Teachers book4

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати речення.

Учні разом читають речення.

2.7 Фонетична зарядка (PB, Unit 6, Lesson 4, ex. 5 p.91)

o Вчитель пояснює утворення нового звука з поданого

словосполучення.

o Вчитель демонструє звук, учні повторюють.

o Вчитель пояснює вживання дієслова “have got \ has got” y Present

Simple (розповідні речення).

o Учні самостійно чи в парах зачитують слова та речення вправи.

o Вчитель просить окремих учнів зачитати речення вправи.

2.8 Робота з робочим зошитом (WB, ex. 3 p. 47)

Учні разом зачитують слова у рамочці та демонструють їх.

Учні самостійно заповнюють пропуски словами.

Учні в парах читають речення та перевіряють правильність виконання.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати речення.

Учні разом зачитують вправу.

Закінчення уроку

Учитель прощається з учнями. Саллі прощається зі своїми друзями.

Домашнє завдання

(PB, Unit 6, Lesson 4, ex. 6 p. 91)

Учні відтворюють у зошиті речення вправи.

Урок 48

Тема: I have got two eyes. Lesson 5.

Цілі: повторити, закріпити та вивчити нові лексичні одиниці теми «Моє тіло.

Частини тіла»; вміти описувати зовнішність; тренувати структуру “have got”

y Present Simple (розповідні речення та заперечні); вивчити та тренувати у

читанні особові та присвійні займенники; повторити та тренувати

вживання модального дієслова «can».

Мовний матеріал: My doll has got … She can … Can she dance?- Yes, she can,

neck, head, walk, talk.

Page 13: Teachers book4

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти з

новими словами та звуком, лялька.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи. Вчитель демонструє

ляльку та просить учнів описати її. Вчитель доповнює опис реченнями про

те, що Саллі може \ не може робити. Учні розповідають про свої іграшки,

описують їх та говорять про те, що вони можуть чи не можуть робити за

прикладом вчителя.

1.2 Введення в іншомовну атмосферу

Учні розповідають та демонструють вірш з попереднього уроку.

2. Основна частина уроку

2.1 Вивчення нових лексичних одиниць (PB, Unit 6, Lesson 5,

ex. 1 p.92)

Учні розглядають малюнки, слухають, повторюють та вказують на

ілюстрації в підручнику.

Учні – волонтери називають слова та показують їх на собі,

демонструють дії.

Учні грають в гру «Саймон каже» і торкаються частин тіла та

виконують дії, які вони вивчили.

2.2 Закріплення лексичних одиниць. Аудіювання (PB, Unit 6,

Lesson 5, ex. 2 p.92)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують малюнки.

Учні слухають речення та слідкують у підручнику.

Вчитель пояснює утворення заперечних речень з дієсловом “have hot \

has got” y Present Simple.

Учні разом з вчителем за допомогою флеш – карт та власних речень

повторюють утворення речень з модальним дієсловом “can”.

Учні в парах читають речення та демонструють діалог.

2.3 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 48)

Учні самостійно з’єднують слова з анаграмами.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати слова.

Page 14: Teachers book4

Учні в групах порівнюють свої малюнки та перевіряють правильність

виконання.

2.4 Говоріння. Діалогічне мовлення (PB, Unit 6, Lesson 5, ex.3 p.93)

Учні розглядають малюнки та називають слова.

Учні разом зачитують приклад вправи.

Учні складають власні діалоги в парах.

Вчитель перевіряє правильність виконання та заохочує учнів –

волонтерів продемонструвати власні діалоги.

2.5 Розвиток навичок письма (WB, ex. 2 p. 48)

Вчитель разом з учнями зачитують слова з рамочки. Вчитель разом з

Учні повторюють вживання дієслова «бути» в теперішньому часі та

вживання займенників.

Учні самостійно заповнюють пропуски словами.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати речення.

Учні разом читають речення.

2.6 Фонетична зарядка (PB, Unit 6, Lesson 5, ex. 4 p.93)

o Вчитель пояснює утворення та вживання займенників.

o Вчитель демонструє речення, учні повторюють.

o Учні утворюють власні речення з поданими займенниками.

o Учні самостійно чи в парах зачитують слова та речення вправи.

o Вчитель просить окремих учнів зачитати речення вправи.

o Учні описують своїх партнерів за зразком.

2.7 Робота з робочим зошитом (WB, ex. 3 p. 48)

Учні разом зачитують слова у рамочці. Вчитель разом з учнями

повторює відмінювання та вживання дієслова “have got \ has got” y

Present Simple.

Учні самостійно заповнюють пропуски словами.

Учні в парах читають речення та перевіряють правильність виконання.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати речення.

Учні разом зачитують вправу.

Закінчення уроку

Учитель прощається з учнями. Саллі прощається зі своїми друзями.

Page 15: Teachers book4

Домашнє завдання

(PB, Unit 6, Lesson 5, ex. 5 p. 93)

Учні відтворюють у зошиті речення вправи.

Урок 49

Тема: I have got two eyes. Lesson 6.

Цілі: повторити та закріпити лексичні одиниці теми «Моє тіло. Частини

тіла»; вміти описувати зовнішність; тренувати структуру “have got” y Present

Simple (розповідні речення та заперечні); повторити числівники 1-10;

повторити та тренувати вживання модального дієслова «can»; співати

пісню; вивчити та закріпити у читанні звуки [ɔ:] та [t] .

Мовний матеріал: Oh, now I know! My monster has got long hair, four blue

eyes, one nose, finger, short.

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти з

новими словами та звуком, лялька.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи. Вчитель демонструє

ляльку та просить учнів описати її. Учні розповідають про свої іграшки,

описують їх та говорять про те, що вони можуть чи не можуть робити за

прикладом вчителя.

1.2 Введення в іншомовну атмосферу

Вчитель просить учнів намалювати себе у повний зріст на аркуші і з’єднати

назви з відповідними частинами тіла, зображеними на малюнку.

hair

eyes

nose

lips

chin

neck

hands

arms

tummy

legs

feet

Page 16: Teachers book4

2. Основна частина уроку

2.1 Аудіювання (PB, Unit 6, Lesson 6, ex.1 p.94)

Учні розглядають ілюстрацію до вправи та описують малюнки.

Учні слухають речення та слідкують у підручнику.

Вчитель повторює утворення заперечних речень з дієсловом “have hot \

has got” y Present Simple.

Учні в парах читають речення та демонструють діалог. Учні в парах

загадують одного монстра, описує його, а його партнер повинен

відгадати.

2.2 Вивчення пісні (PB, Unit 6, Lesson 6, ex.2 p.94)

Вчитель пояснює утворення скорочень.

Учні описують монстра, якого вони бачать на малюнку.

Учні слухають та слідкують у підручнику. Учні співають разом пісню.

Учні – волонтери співають пісню індивідуально, в парах чи групах.

2.3 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 49)

Учні самостійно заповнюють пропуски відповідними літерами.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати слова.

Учні в групах порівнюють свої малюнки та перевіряють правильність

виконання.

Учні називають слова по літерах.

2.4 Говоріння (PB, Unit 6, Lesson 6, ex.3 p.95)

Учні розглядають малюнок та описують його.

Учні разом зачитують приклад вправи та доповнюють інформацією,

відповідно до малюнку.

Учні малюють власного монстра та описують його за прикладом

вправи.

Вчитель перевіряє правильність виконання та заохочує учнів –

волонтерів продемонструвати власні малюнки та описи.

2.5 Розвиток навичок письма (WB, ex. 2 p. 49)

Вчитель разом з учнями за допомогою флеш – карт та написаного на

дошці повторюють числівники 1-10.

Учні самостійно заповнюють пропуски числівники.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати речення.

Page 17: Teachers book4

Учні разом читають речення.

2.6 Фонетична зарядка (PB, Unit 6, Lesson 6, ex. 4 p.95)

o Вчитель пояснює утворення звуків, називає їх. Учні повторюють

за вчителем.

o Учні самостійно чи в парах зачитують слова та речення вправи.

o Вчитель просить окремих учнів зачитати речення вправи.

o Учні складають власні речення зі словами, які мають відповідні

звуки.

2.7 Тренування лексичних одиниць

Page 18: Teachers book4

Закінчення уроку

Учитель прощається з учнями. Саллі прощається зі своїми друзями.

Домашнє завдання

(PB, Unit 6, Lesson 6, ex. 5 p. 95)

Учні заповнюють пропуски у вправі та переписують речення у зошит.

Урок 50

Тема: I have got two eyes. Lesson 7.

Цілі: повторити та закріпити лексичні одиниці теми «Моє тіло. Частини

тіла»; вміти описувати зовнішність; тренувати структуру “have got” y Present

Simple (розповідні речення та заперечні); співати пісню; виконувати задану

дію.

Мовний матеріал:

Page 19: Teachers book4

Обладнання: СD-програвач, підручник, робочий зошит, флеш – карти з

частинами тіла, лялька.

Хід уроку:

1. Початок уроку

1.1 Привітання

Вчитель вітається з учнями та запитує їх про справи. Вчитель демонструє

ляльку та просить учнів розповісти все, що вони вже знають про Саллі.

1.2 Введення в іншомовну атмосферу

Учні співають улюблену пісню чи розповідають вірш з даного розділу.

2. Основна частина уроку

2.1 Закріплення лексичних одиниць. Говоріння (PB, Unit 6,

Lesson 7, ex.1 p.96)

Учні розглядають ілюстрації до вправи та описують малюнки.

Учні слухають речення та слідкують у підручнику.

Вчитель повторює утворення заперечних речень з дієсловом “have hot \

has got” y Present Simple.

Учні складають описи про решту малюнків за зразком.

2.2 Говоріння (PB, Unit 6, Lesson 7, ex.2 p.96)

Вчитель пояснює утворення опису про друга.

Учні власного друга за зразком.

Учні демонструють свої описи.

2.3 Закріплення лексичних одиниць (WB, ex. 1 p. 50)

Учні самостійно заповнюють пропуски відповідними словами.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати слова.

Учні в групах порівнюють свої речення.

Учні читають вправу разом.

2.4 Розвиток навичок читання (PB, Unit 6, Lesson 7, ex.3 p.97)

Учні розглядають малюнок та описують його.

Учні разом зачитують приклад вправи та доповнюють інформацією,

відповідно до малюнку.

Учні читають речення індивідуально, в парах чи разом.

Вчитель запитує питання по тексту.

Page 20: Teachers book4

Вчитель перевіряє правильність виконання та заохочує учнів –

волонтерів продемонструвати власні описи про своїх домашніх

улюбленців..

2.5 Розвиток навичок письма (WB, ex. 2 p. 50)

Вчитель пояснює умови вправи.

Учні самостійно викреслюють зайве слово.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

зачитати слова.

Учні в парах перевіряють вправу.

Учні разом читають слова.

2.6 Рухлива зарядка (PB, Unit 6, Lesson 7, ex. 4 p.97)

o Вчитель називає команди з вправи. Учні повторюють за

вчителем.

o Вчитель просить окремих учнів зачитати речення вправи, а клас

виконує рухи.

2.7 Тренування лексичних одиниць. Говоріння (PB, Unit 6, Lesson 7, ex. 5

p.97)

Вчитель разом з учнем – волонтером зачитують діалог вправи.

Учні в парах складають аналогічні діалоги про іграшки.

Вчитель перевіряє правильність виконання та просить окремих учнів

продемонструвати власні діалоги.

Закінчення уроку

Учитель прощається з учнями. Саллі прощається зі своїми друзями.

Домашнє завдання

(WB, ex. 2 p. 50)

Учні розв’язують кросворд словами.