Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi,...

56

Transcript of Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi,...

Page 1: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk
Page 2: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk tonlarına da yansıdı. Ve bu sezonda, ortaya geniş bir renk skalası çıktı. Dünyayı etkisi altına alan trendlere, AGT olarak kendi yorumumuzu kattık ve renk ailemizi genişlettik. İşte karşınızda sezonun trendlerinden ilham alarak hazırladığımız panel renklerimiz ve tasarımlarımız...

Essential charm of the bright colors met with matt colors, and textures. Craving for nature, reflected on color tones. Thanks to these trends, a large color scale has come in sight, this season. As AGT, we added an interpretation to this large color scale, which took hold of all over the World, and enlarged our color family. Here comes the our panel colors and designs, inspired by latest trends.

Page 3: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

696hg rubik kahvehg rubic brown

608hg metalik antrasithg metallic anthracite

Toprak tonlarının dinlendirici etkisi, rubik desenlerin enerjisiyle buluştu. HG Rubik Kahve ile HG Metalik Antrasit’in uyumu, evinizin modunu değiştirecek.

Relaxing impression of earth-toned colors met with the energy of rubic patterns. The harmony of the HG Rubic Brown, and HG Metallic Anthracite will change the mood of your home.

54

Page 4: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

633hg imperia

300inoksinox

606hg siyahhg black

Sezonun en trend renklerinden biri olan gri, klasik mutfakların vazgeçilmezi kahverengi ve siyah. İşte karşınızda şıklığıyla parlayan bir AGT tasarımı.

One of this season’s most popular color gray, essential color of classic kitchens brown, and black. Here is an AGT design, shining with its’ classiness.

76

Page 5: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

387mat kaşmir grimatt cashmere grey

386mat kaşmir bakırmatt cashmere copper

Kaşmirin iç ısıtan dokusu, grinin modernliğiyle harmanlandı. Mutfakta yeni bir trend başladı. Şimdi, AGT panellerle döşenmiş mutfakların zamanı.

Heart warming color of kashmir blended with the modernity of gray. A new trend has started in the kitchens. Now, it is the era of kitchens, which furnished with AGT panels.

98

Page 6: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

378mat açık ketenmatt light linen

8016kremcream

627hg milano cevizhg milano walnut

Panellerimizin benzersiz dokusu, krem rengi ve toprak tonlarıyla daha da öne çıkıyor. Dikkat çekici mutfak tasarımları için, ideal seçim.

Unique textures of our panels shine through with cream, and earth-tones… An ideal selection for remarkable kitchen designs!

1110

Page 7: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

388toledo açık ahşaptoledo light wood

384mat kaşmir goldmatt cashmere gold

687hg metalik altınhg metallic gold

Ailece yenen bir akşam yemeği, ya da misafir daveti. AGT panellerle tasarlanan mutfağınızda, her anınızözel bir davet havasında olacak.

Having a dinner with family or having dear friends for dinner. Every moment will be like a dinner invitation, thanks to your kitchen, designed with AGT panels.

1312

Page 8: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

728soft touch kaya gri soft touch stone grey

6001hg perahg pera

Dolaplarınız ve parkenizin uyumu, Soft Touch’ın benzersiz dokusu ve ceviz ağacı renginin huzuru. Hepsi bir arada, AGT ile tasarlanmış mutfaklarda.

Harmony of your kitchen cabinets, and parquets. Unexampled fabric of Soft Touch, and peace of the walnut tree… All together in kitchens designed with AGT.

1514

Page 9: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

698hg metalik etnahg metallic etna

670hg galaksi beyazhg galaxy white

Evinde etnik esintiler sevenler için: HG Metalik Etna. Açık renkli panellerimizle kombinleyerek, çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

For those who like ethnic touches in home: HG Metallic Etna. Combining with our light colors, you can obtain a blazing appearance.

1716

Page 10: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

671hg granit grihg granite grey

647hg biancohg bianco

878hg yeni vizonhg new vison

733soft touch moccasoft touch mocca

Ahşabın kullanım kolaylığı, taşın doğal rengiyle buluştu. Panellerimizin eşsiz dokusuyla, bambaşka bir görünüme kavuştu.

Easy use of wood met with natural colour of the stone, and retrieved an unique appearance with peerles fabric of our panels.

1918

Page 11: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

620hg kahvehg brown

698hg metalik etnahg metallic etna

689hg metalik mavihg metallic blue

Koyu mavi gökyüzü ve üzerindeki kızıl-kahveler. Söylemesi bile huzur verirken, evinize nasıl yakışacağını hayal edin.

Heavy blue sky colour, and mahogany on it. Even as you read it, you can feel the peace. Imagine how it will be suitable for your home!

2120

Page 12: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

633hg imperia

683hg line grihg line grey

Şimdi trend, doğallık. Doğadan rengini alan panellerimiz, mutfaklarınızla buluştu. Hem doğal, hem de modern bir görünüme kavuştu.

Now, trend is naturality. Our panels, which taken their colours from nature met with your kitchens. Thanks to this, your kitchen now has both natural, and modern look.

2322

Page 13: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

615hg bordohg bordeaux

6001hg perahg pera

Bordo, modası geçmeyen renklerden biri. En çok tercih edilen kombini, kahverengi AGT panelleri. Sizin mutfağınıza da çok yakışacak.

Claret red never goes out of fashion. It’s most preferred combine is brown AGT panels. It will be also suitable for your kitchen.

2524

Page 14: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

386mat kaşmir bakırmatt cashmere copper

389toledo koyu ahşaptoledo dark wood

Bakır, teknolojiden kozmetiğe, modadan dekorasyona kadar pek çok alanda kullanılan trend bir renk. Mat dokulu panellerimizle birlikte, evinize çok yakışacak.

Copper red has always been a trend color, which preferred from technology to cosmetics, and fashion to decoration. It will be also remarkable to your home with our matt textured panels.

2726

Page 15: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

389toledo koyu ahşaptoledo dark wood

694hg rubik beyazhg rubic white

Farklılığı sevenler için; kahverenginin sakinliğiyle beyazın modernliği bir araya geldi. Ortaya hem klasik, hem de benzersiz bir tasarım çıktı.

For those who like variation, calmness of brown, and modernity of white is together. Both classic, and unique design arises!

2928

Page 16: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

388toledo açık ahşaptoledo light wood

385mat kaşmir kremmatt cashmere cream

620hg kahvehg brown

Farklı tonlar, zarif tasarımlarla bir arada. Görünüşü ve dokusuyla hayran bırakan AGT panelleri mutfağınıza iddialı bir zarafet getirecek.

Different tones are together with elegant designs. Riveting agt panels will bring an assertive elegancy to your kitchen.

3130

Page 17: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

388toledo açık ahşaptoledo light wood

390mat stone grimatt stone grey

726soft touch fırtına gri soft touch storm grey

Binlerce yıldır evlerde kullanılan taştan ilham aldık, yeni panelimize rengini verdik.Kahve ve gri tonlarıyla birlikte kullanarak, modayı mutfağınıza getirebilirsiniz.

We inspired by the stone, which used in homes for thousands of years. We gave its’ color to our new panel! You can bring fashion to your kitchen by using brown and gray tones.

3332

Page 18: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

Mutfağınızda sadelikten yanaysanız, gri tonlarıyla sade bir şıklık yakalayabilirsiniz. Soft Touch’ın benzersiz dokusuyla, grinin her tonu bir başka.

If you prefer minimalistic approach in your kitchen, you may go for the simple chic with tones of grey. With the impeccable texture of Soft Touch, each tone of grey is unordinary.

729soft touch yeni grisoft touch new grey

726soft touch fırtına grisoft touch storm grey

3534

Page 19: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

606hg siyahhg black

382mat bella goldmatt bella gold

Göz alıcı tasarımlarıyla ışıldayan bir mutfak hayal ediyorsanız, altının zarafeti ve siyahın asaletini yansıtan panellerimiz, tam sizlik.

If you dream a kitchen dazzling with eye catching design, our palettes reflecting gold’s elegance and black’s nobility are exactly for your taste.

Page 20: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

389toledo koyu ahşaptoledo dark wood

601hg beyazhg white

Minimalist şıklığının modası geçmez. Ama dokusu değişir. Karşınızda beyaz ve ahşabın uyumu ile modayı buluşturan, şık bir tasarım.

Elegance of minimalism never gets old, but it changes textures. Here is a stylish design that brings together fashion, and harmony of the cream, and wooden.

3938

Page 21: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

735soft touch su yeşilisoft touch relax green

8015beyazwhite

726soft touch fırtına grisoft touch storm grey

Pastel yeşilin verdiği pozitif enerji, koyu griyle birbirini tamamlayacak. Mutfağınızın güzelliğine herkes hayran kalacak.

Positive energy that comes from pastel green will complete each other with heavy gray. Everyone will adore your kitchen’s beauty.

4140

Page 22: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

730soft touch kremsoft touch cream

Rengiyle de dokusuyla da huzur veren alanlar yaratmak için, Soft Touch Krem. Mutfağınız aydınlanacak, baktıkça içiniz açılacak.

For creating an area that gives you peace with its’ color and texture, Soft Touch Cream stands for you. Your kitchen will be lighten and you will feel lighten.

4342

Page 23: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

736soft touch okyanus mavisoft touch ocean blue

730soft touch kremsoft touch krem

Sezonun trendi pastel renkler, evinize çok yakışacak. Mavinin huzuru ve beyazın sonsuzluğu, mutfağınızı aydınlatacak.

This season’s latest trend pastel colors will be suitable for your home. Peace of blue, and limitless of white will lighten your kitchen up.

4544

Page 24: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

HIGH GLOSS

605 HG Krem / HG Cream

382 Mat Bella Gold / Matt Bella Gold

391 Mat Stone Bej /Matt Stone Beige 390 Mat Stone Gri / Matt Stone Grey 381 Mat Krem Deri /Matt Cream Leather 380 Mat Kahve Deri / Matt Brown Leather

378 Mat Açk Keten / Matt Light Linen 379 Mat Koyu Keten / Matt Dark Linen 374 Beyaz / Gri Country / White / Grey Country 601 HG Beyaz / HG White

647 HG Bianco / HG Bianco 623 HG Vizyon / HG Vison 878 HG Vizyon / HG Vison

645 HG Zeytin Yeşili / HG Olive Green 600 HG Krmz / HG Red 612 HG Turuncu / HG Orange 615 HG Bordo / HG Bordeaux

622 HG Mürdüm / HG Damson 620 HG Kahve / HG Brown 606 HG Siyah / HG Black

NEW

NEW NEW

NEW

6001 HG Pera / HG Pera 683 HG Line Gri / HG Line Grey

300 İnoks / Inox 664 HG Dalgal Beyaz /HG Wavy White

665 HG Dalgal Siyah /HG Wavy Black

368 Çöl Kremi / Desert Cream 652 HG Emperador Bej /HG Emperador Beige

651 HG Emperador Kahve /HG Emperador Brown

674 HG Terra Latte /HG Terra Latte

653 HG Terra Kahve /HG Terra Brown

667 HG Freze Beyaz Akçaağaç /HG Milling White Maple

609 HG Beyaz Meşe /HG White Oak

NEW

HIGH GLOSS

654 HG Alman Meşe /HG German Oak

633 HG İmperia /HG Imperia

627 HG Milano Ceviz /HG Milano Walnut

602 HG Avrupa Tik /HG European Teak

604 HG Abanoz / HG Ebony

617 HG Oregon Ceviz /HG Oregon Walnut

603 HG Metalik Karaağaç /HG Metallic Elm

694 HG Rubik Beyaz /HG Rubic White

696 HG Rubik Kahve /HG Rubic Brown

695 HG Rubik Siyah /HG Rubic Black

699 HG Metalik Beyaz /HG Metallic White

689 HG Metalik Mavi /HG Metallic Blue

687 HG Metalik Alt�n /HG Metallic Gold

688 HG Metalik Kahve /HG Metallic Brown

698 HG Metalik Etna /HG Metallic Etna

608 HG Metalik Antrasit /HG Metallic Anthracite

388 Toledo Aç�k Ahşap / Toledo Light Wood

389 Toledo Koyu Ahşap / Toledo Dark Wood

383 Mat Kaşmir Beyaz / Matt Cashmere White

385 Mat Kaşmir Krem / Matt Cashmere Cream

384 Mat Kaşmir Gold / Matt Cashmere Gold

386 Mat Kaşmir Bak�r / Matt Cashmere Copper

387 Mat Kaşmir Gri / Matt Cashmere Grey

NEW NEW NEW NEW

NEW NEW NEW

NEW NEW NEW

NEW

NEW

685 HG Aç�k Keten /HG Light Linen

686 HG Koyu Keten /HG Dark Linen

670 HG Galaksi Beyaz / HG Galaxy White

678 HG Galaksi Krem /HG Galaxy Cream

640 HG Galaksi Balbuğu / HG Galaxy Honey Mist

679 HG Galaksi Dore /HG Galaxy Dore

677 HG Galaksi Siyah /HG Galaxy Black

681 HG Krem Star /HG Cream Star

4746

Page 25: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

HIGH GLOSS

680 HG Terra Star /HG Terra Star

682 HG Rose Star /HG Rose Star

675 HG Line İnci /HG Line Pearl

676 HG Line Koyu Rose /HG Line Dark Rose

662 HG Beyaz Sahara / HG White Sahara

663 HG Mürdüm Sahara /HG Damson Sahara

661 HG Siyah Sahara /HG Black Sahara

671 HG Granit Gri / HG Granite Grey

641 HG Crocodile / HG Crocodile

635 HG Beyaz Krizantem /HG White Krizantem

644 HG Beyaz Sarmaş�k /HG White Ivy

650 HG Krem Lale /HG Cream Tulip

648 HG Alt�n Sarmaş�k / HG Gold Ivy

646 HG Kahve Nature / HG Coffee Nature

628 HG Çiçekli Beyaz /HG Flower White

629 HG Çiçekli Siyah /HG Flower Black

657 HG Ay Tozu Beyaz / HG Moon Dust White

658 HG Ay Tozu Siyah / HG Moon Dust Black

668 HG Beyaz Hilal /HG White Crescent

669 HG Siyah Hilal /HG Black Crescent

636 HG Yald�zl� Beyaz Nergis /HG White Veneer Narcissus

637 HG Yald�zl� Siyah Nergis /HG Black Veneer Narcissus

621 HG Yağmur Beyaz /HG Rain White

630 HG Yağmur K�rm�z� /HG Rain Red

624 HG Yağmur Siyah /HG Rain Black

672 HG Y�ld�zl� Beyaz /HG Star White

673 HG Y�ld�zl� Siyah /HG Star Black

SOFT TOUCH

732 Soft Touch Vizon /Soft Touch Vison

734 Soft Touch Beyaz /Soft Touch White

736 Soft Touch Okyanus Mavi/Soft Touch Ocean Blue

735 Soft Touch Su Yeşili / Soft Touch Relax Green

723 Soft Touch Siyah /Soft Touch Black

730 Soft Touch Krem /Soft Touch Cream

727 Soft Touch Kum Beji /Soft Touch Beige Sand

729 Soft Touch Yeni Gri /Soft Touch New Grey

728 Soft Touch Kaya Gri /Soft Touch Stone Grey

726 Soft Touch F�rt�na Gri /Soft Touch Storm Grey

733 Soft Touch Mocca /Soft Touch Mocca

NEW NEW NEW NEW

4948

Page 26: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

POWER GLOSS

1036 Esse / Esse 1037 Volcano / Volcano

1022 Aç�k Tessuto / Light Tessuto 1025 Venüs / Venus1023 Koyu Tessuto / Dark Tessuto

1005 Siyah / Black 1008 Bianco / Bianco

1009 Yeni Vizon / New Vison

1003 Krem / Cream 1006 Elite Beyaz / Elite White

1021 Kahve Keten / Coffee Linen

1002 Cappuccino / Cappuccino

1020 Fildişi Keten / Ivory Linen

1031 Has�r / Wicker 1032 Matrix / Matrix

1035 Dama Gri / Checkers1034 Lotus / Lotus

1024 Karya / Kayra 1033 Nepal / Nepal

1010 Mürdüm / Damson

1012 F�st�k Yeşil / Pistachio Green

1007 Kristal Beyaz / Crystal White1004 Yeni Antrasit / New Anthracite

1011 Turuncu / Orange

ÇİZİLMEZ AKRİLİK ANTI SCRATCH

8022 Safir Beyaz / Carbon Glass

8015 Beyaz / White 8016 Krem / Cream 8018 Siyah / Black 8017 Vizon / Vison

8019 K�rm�z� / Red 8020 Mürdüm / Damson 8021 Antrasit / Anthracite8031 Sar� / Yellow

5150

Page 27: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

NOTLAR NOTES

Page 28: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk
Page 29: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

High Gloss | Soft Touch | Power Gloss | Çizilmez Akrilik / Anti Scratch

Page 30: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk
Page 31: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

AGT panel, produced with AGT's own MDF, presents uniqe design alternatives with not only stock decors but also ordered decors. It can be used as furniture bodies, profile tops in frames, wall panels,

drawer base, furniture backrest and many forms.

AGT panel is emerged us with its four different surface alternatives;High Gloss, Soft Touch, Power Gloss and Acrylic.

All of them are designed for different needs.

“An all purpose solution for unique designs”

“Eşsiz tasar�mlar için çok yönlü bir çözüm”AGT’nin MDF’si ile üretilen AGT Panel, stok renklerin haricinde sipariş verilen renklerle de haz�rlanarak

eşsiz tasar�m seçenekleri sunar. Mobilya gövdelerinde, profil kapak çerçeve içinde, duvar panosu olarak, çekmece tabanlar�nda, mobilya arkal�ğ� olarak ve daha birçok formda kullan�labilir.

AGT Panel tam dört farkl� yüzey seçeneğiyle karş�m�za ç�k�yor. High Gloss, Soft Touch, Power Gloss ve Akrilik.

Hepsi de fark� ihtiyaçlar için tasarlam�ş üstün kaliteli ürünler.

Page 32: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk
Page 33: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

High G

lossHIGHGLOSSÜstün yüzey kalitesi, bu kalitenin yan�nda kolay işlenebilme özelliği ve farkl� renk alternatifleri...Tüm bu özellikleriyle High Gloss her tasar�m�nbir vazgeçilmezi...

With its high surface quality, beside this quality, its easy workability features and different color alternatives... With all these features, High Gloss is indispensable of every design.

Page 34: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

YoğunlukDensity

Kal�nl�k Tolerans�Thickness Tolerance

En ve Boy Tolerans�Aspect Tolerance

Karelik Tolerans�Squareness Tolerance

Kenar Düzlüğü Tolerans�Side Smoothness Tolerance

Kal�nl�kta Şişme 24 SaatInflation in Thickness 24 Hours

Eğilme Dayan�m�Inflection Resistance

İç Yap�şmaInner Adhesion

Formaldehit İçeriğiFormaldehyde Content

Nem İçeriğiHumid Content

ÖZELLİKLERİ / FEATURES

kg/m³

mm

mm/m

mm/m

mm/m

%

N/mm²

N/mm²

mg/100g

%

BİRİM / UNIT

7.7�12�16�18 mm: 750 ± 7%22�25�30 mm: 720 ± 7%

7.7�12�16�18 mm: ± 0,20 mm22�25�30 mm: ± 0,30 mm

± 2 mm/m, maksimum ± 5 mm

2 mm/m

1.5 mm/m

7.7 mm ≤ 17%12 mm ≤ 15%

16�18 mm ≤ 12%22�25�30 mm ≤ 10 %

7.7 mm ≥ 23 N/mm²12 mm ≥ 22 N/mm²

16�18 mm ≥ 20 N/mm²22�25�30 mm ≥ 18 N/mm²

7.7 mm ≥ 0,65 N/mm²12 mm ≥ 0,60 N/mm²

16�18�22�25�30 mm ≥ 0,55 N/mm²

≤ 8 mg/100g

4 ÷ 11%

DEĞER / VALUE

EN 323

EN 324�1EN 622�1

EN 324�1EN 622�1

EN 324�2EN 622�1

EN 324�2EN 622�1

EN 317EN 622�5

EN 310EN 622�5

EN 319EN 622�5

EN 120EN 622�1

EN 322EN 622�1

TEST MODU / TEST METHODHig

h G

loss

TEKNİK ÖZELLİKLER / TECHNICAL SPECIFICATIONS

Fiziksel ve Mekanik Testler / Physical and Mechanical Tests

Page 35: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

En / Width: 1220 mm Boy / Length: 2800 mm Thickness:

High G

loss

2. Grup Renkler / 2. Group Colors

ÜRETİM RENKLERİ / PRODUCTION DECORS

PAN122 MDF / MDF 122cmx280cm Panel

605 HG Krem / HG Cream

1. Grup Renkler / 1. Group Colors

382 Bella Gold / Matt Bella Gold

391 Mat Stone Bej /Matt Stone Beige 390 Mat Stone Gri / Matt Stone Grey 381 Mat Krem Deri /Matt Cream Leather 380 Mat Kahve Deri / Matt Brown Leather

378 Mat Aç�k Keten / Matt Light Linen 379 Mat Koyu Keten / Matt Dark Linen 374 Beyaz / Gri Country / White / Grey Country 601 HG Beyaz / HG White

647 HG Bianco / HG Bianco 623 HG Vizyon / HG Vison 878 HG Yeni Vizyon / HG New Vison

645 HG Zeytin Yeşili / Olive Green 600 HG K�rm�z� / HG Red 612 HG Turuncu / HG Orange 615 HG Bordo / HG Bordeaux

622 HG Mürdüm / HG Damson 620 HG Kahve / HG Brown 606 HG Siyah / HG Black

NEW

NEW NEW

NEW

Page 36: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

En / Width: 1220 mm Boy / Length: 2800 mm Thickness:

MDF / MDF

Hig

h G

loss

3. Grup Renkler / 3. Group Colors

ÜRETİM RENKLERİ / PRODUCTION DECORS

PAN122 122cmx280cm Panel

654 HG Alman Meşe /HG German Oak

6001 HG Pera / HG Pera 683 HG Line Gri / HG Line Grey

300 HG İnoks / HG Inox 664 HG Dalgal� Beyaz /HG Wavy White

665 HG Dalgal� Siyah /HG Wavy Black

368 Çöl Kremi /Matt Desert Cream

652 HG Emperador Bej /HG Emperador Beige

651 HG Emperador Kahve /HG Emperador Brown

674 HG Terra Latte /HG Terra Latte

653 HG Terra Kahve /HG Terra Brown

667 HG Freze Beyaz Akçaağaç /HG Milling White Maple

609 HG Beyaz Meşe /HG White Oak

633 HG İMperia /HG Imperia

627 HG Milano Ceviz /HG Milano Walnut

602 HG Avrupa Tik /HG European Teak

604 HG Abanoz / HG Ebony

617 HG Oregon Ceviz /HG Oregon Walnut

603 HG Metalik Karaağaç /HG Metallic Elm

NEW

Page 37: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

En / Width: 1220 mm Boy / Length: 2800 mm Thickness:

High G

loss

4. Grup Renkler / 4. Group Colors

ÜRETİM RENKLERİ / PRODUCTION DECORS

PAN122 MDF / MDF 122cmx280cm Panel

694 HG Rubik Beyaz /HG Rubic White

696 HG Rubik Kahve /HG Rubic Brown

695 HG Rubik Siyah /HG Rubic Black

699 HG Metalik Beyaz /HG Metallic White

689 HG Metalik Mavi /HG Metallic Blue

687 HG Metalik Alt�n /HG Metallic Gold

688 HG Metalik Kahve /HG Metallic Brown

698 HG Metalik Etna /HG Metallic Etna

608 HG Metalik Antrasit /HG Metallic Anthracite

388 Toledo Aç�k Ahşap / Toledo Light Wood

389 Toledo Koyu Ahşap / Toledo Dark Wood

383 Mat Kaşmir Beyaz / Matt Cashmere White

385 Mat Kaşmir Krem / Matt Cashmere Cream

384 Mat Kaşmir Gold / Matt Cashmere Gold

386 Mat Kaşmir Bak�r / Matt Cashmere Copper

387 Mat Kaşmir Gri / Matt Cashmere Grey

NEW NEW NEW NEW

NEW NEW NEW

NEW NEW NEW

NEW

NEW

Page 38: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

ÜRETİM RENKLERİ / PRODUCTION DECORSH

igh

Glo

ss

4. Grup Renkler / 4. Group Colors

685 HG Koyu Keten /HG Light Linen

686 HG Aç�k Keten /HG Dark Linen

670 HG Galaksi Beyaz / HG Galaxy White

678 HG Galaksi Krem /HG Galaxy Cream

640 HG Galaksi Balbuğu / HG Galaxy Honey Mist

679 HG Galaksi Dore /HG Galaxy Dore

677 HG Galaksi Siyah /HG Galaxy Black

681 HG Krem Star /HG Cream Star

680 HG Terra Star /HG Terra Star

682 HG Rose Star /HG Rose Star

675 HG Line İnci /HG Line Pearl

676 HG Line Koyu Rose /HG Line Dark Rose

662 HG Beyaz Sahara / HG White Sahara

663 HG Mürdüm Sahara /HG Damson Sahara

661 HG Siyah Sahara /HG Black Sahara

671 HG Granit Gri / HG Granite Grey

641 HG Crocodile / HG Crocodile

635 HG Beyaz Krizantem /HG White Krizantem

644 HG Beyaz Sarmaş�k /HG White Ivy

650 HG Krem Lale /HG Cream Tulip

Page 39: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

ÜRETİM RENKLERİ / PRODUCTION DECORSH

igh Gloss

4. Grup Renkler / 4. Group Colors

648 HG Alt�n Sarmaş�k / HG Gold Ivy

646 HG Kahve Nature / HG Coffee Nature

628 HG Çiçekli Beyaz /HG Flower White

629 HG Çiçekli Siyah /HG Flower Black

657 HG Ay Tozu Beyaz / HG Moon Dust White

658 HG Ay Tozu Siyah / HG Moon Dust Black

668 HG Beyaz Hilal /HG White Crescent

669 HG Siyah Hilal /HG Black Crescent

636 HG Yald�zl� Beyaz Nergis /HG White Veneer Narcissus

637 HG Yald�zl� Siyah Nergis /HG Black Veneer Narcissus

621 HG Yağmur Beyaz /HG Rain White

630 HG Yağmur K�rm�z� /HG Rain Red

624 HG Yağmur Siyah /HG Rain Black

672 HG Y�ld�zl� Beyaz /HG Star White

673 HG Y�ld�zl� Siyah /HG Star Black

Page 40: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

Soft Touch

Page 41: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

Soft Touch

SOFTTOUCHSoft Touch’�n pastel renkleri ve ipeksi dokusu ile tan�ş�nca, sadeliğin asl�nda ne kadar göz al�c� olabileceğini, tasar�mda arad�ğ�n�z o dokunuşu bulduğunuzu göreceksiniz.

By the time you meet with Soft Touch’s colors and velvet touch, you will explore the glamorous simplicity of design and ideal design that you were looking for.

Page 42: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

TEKNİK ÖZELLİKLER / TECHNICAL SPECIFICATIONSSo

ft To

uch

Fiziksel ve Mekanik Testler / Physical and Mechanical Tests

YoğunlukDensity

Kal�nl�k Tolerans�Thickness Tolerance

En ve Boy Tolerans�Aspect Tolerance

Karelik Tolerans�Squareness Tolerance

Kenar Düzlüğü Tolerans�Side Smoothness Tolerance

Kal�nl�kta Şişme 24 SaatInflation in Thickness 24 Hours

Eğilme Dayan�m�Inflection Resistance

İç Yap�şmaInner Adhesion

Formaldehit İçeriğiFormaldehyde Content

Nem İçeriğiHumid Content

ÖZELLİKLERİ / FEATURES

kg/m³

mm

mm/m

mm/m

mm/m

%

N/mm²

N/mm²

mg/100g

%

BİRİM / UNIT

7.7�12�16�18 mm: 750 ± 7%22�25�30 mm: 720 ± 7%

7.7�12�16�18 mm: ± 0,20 mm22�25�30 mm: ± 0,30 mm

± 2 mm/m, maksimum ± 5 mm

2 mm/m

1.5 mm/m

7.7 mm ≤ 17%12 mm ≤ 15%

16�18 mm ≤ 12%22�25�30 mm ≤ 10 %

7.7 mm ≥ 23 N/mm²12 mm ≥ 22 N/mm²

16�18 mm ≥ 20 N/mm²22�25�30 mm ≥ 18 N/mm²

7.7 mm ≥ 0,65 N/mm²12 mm ≥ 0,60 N/mm²

16�18�22�25�30 mm ≥ 0,55 N/mm²

≤ 8 mg/100g

4 ÷ 11%

DEĞER / VALUE

EN 323

EN 324�1EN 622�1

EN 324�1EN 622�1

EN 324�2EN 622�1

EN 324�2EN 622�1

EN 317EN 622�5

EN 310EN 622�5

EN 319EN 622�5

EN 120EN 622�1

EN 322EN 622�1

TEST METHODU / TEST METHOD

Page 43: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

ÜRETİM RENKLERİ / PRODUCTION DECORSSoft Touch

732 Soft Touch Vizon /Soft Touch Vison

734 Soft Touch Beyaz /Soft Touch White

736 Soft Touch Okyanus Mavi/Soft Touch Ocean Blue

735 Soft Touch Su Yeşili / Soft Touch Relax Green

723 Soft Touch Siyah /Soft Touch Black

730 Soft Touch Krem /Soft Touch Cream

727 Soft Touch Kum Beji /Soft Touch Beige Sand

729 Soft Touch Yeni Gri /Soft Touch New Grey

728 Soft Touch Kaya Gri /Soft Touch Stone Grey

726 Soft Touch F�rt�na Gri /Soft Touch Storm Grey

733 Soft Touch Mocca /Soft Touch Mocca

NEW NEW NEW NEW

Page 44: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

Pow

er G

loss

Page 45: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

Power G

loss

POWERGLOSSİşte tasar�mlar�n�zda size ilham verecek parlak fikir. MDF�Lam üzerine üstün lazer silindir teknolojisi ve UV lak uygulanarak üretilenPower Gloss, büyüleyici parlak renklere sahip, mekanik ve kimyasal direnci yüksek bir ürün…

Here is a bright idea, that will inspire you! Power Gloss, which is manufactured by applying superior laser technology and UV Lac on MDF�Lam, is a mechanically and chemically highly resistant product that owns charming, glossy decors.

Page 46: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

Pow

er G

loss

Leke Dayan�m� (Kahve, alkol, aseton)Stain Resistance (Coffee, alcohol, acetone)

Çizilme Dayan�m�Scratch Resistance

Aş�nma Dayan�m�Abrasion Resistance

Ön Yüz Parlakl�kTop Surface Gloss

Çapraz KesimCross Cut

Yüzey Sağlaml�ğ�Surface Soundness

Kuru S�cakl�ğa Dayan�mDry Heat Resistance

Su Buhar�nda Dayan�mWater Vapour Resistance

Çatlama TestiCracking Resistance

Eğilme Dayan�m�Bending Strength

Eğilme Elastikiyet ModülüModules of Elasticity Bending

Yüzeye Dik ÇekmeTensile Strength Vertical to Surface

Vida Tutma (Kenar)Resistance to Axial Withdrawal of Screws (Edge)

Ölçü Tolerans�Measures Tolerance

Eğilme Tolerans�Bending Tolerance

Düz Renklerde Ton Devaml�l�ğ�Plain Colour Tolerance

Renk Hasl�ğ�Colour Fastness, Resistance to Weathering for

Furniture Indoor Application

ÖZELLİKLERİ / FEATURES

EN 438�2

EN 438�2

EN 438�2

DIN 67 530 (60º glossmaster)

EN ISO 2409:2007

EN 311

EN 438�2

EN 438�2

EN 438�2

EN 310

EN 310

EN 319

EN 320

CIELabCH D65/10

EN ISO 4892�2200 hour

STANDART / STANDARD

5 (Görüntüde değişme yok / No visible change )

4N

250 cycles

>90 GLE

Görüntüde değişme yok / No visible change

1,3 N/mm2

5 (Görüntüde değişme yok / No visible change )

5 (Görüntüde değişme yok / No visible change )

5 (Görüntüde değişme yok / No visible change )

33 N/mm2

2870 N/mm2

0,77 N/mm2

1136 N/mm2

±0,5mm

2mm / 1m

∆E 0,70

DE<1,7

SONUÇ / RESULT

TEKNİK ÖZELLİKLER / TECHNICAL SPECIFICATIONS

Fiziksel ve Mekanik Testler / Physical and Mechanical Tests

Page 47: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

Power G

loss

Levha Tipi / Board Type

Levha Kal�nl�k / Board Thickness

Levha Yoğunluk / Board Density

Levha Ebat / Board Size

Levha Ön Yüzü / Board Front Side

Levha Arka Yüzü / Board Back Side

MDF (Medium Density Fiber Board)

18mm

730 kg/m³

1220mm x 2800mm

Lam levha üzerine farkl� katmanlarda %100 UV akrilik lak uygulamas�yla, seri halde olanUV odalar�nda UV �ş�nlar�n�n küreleştirilmesiyle oluşur. UV kaplama üründe çok parlak,

düzgün ve çizilmeye karş� dayan�ml� bir yüzey oluşmas�n� sağlar.

AGT Power Gloss surface is 100% UV acrylic resin based decorative lacquer which is cured by UV (ultra violet) rays in a series of closed chambers. UV coating is a type

of polished coating applied to MDF panel surface with melamine impregnated layer.

Lam kapl� / MDF panel surface with melamine impregnated layer.

Levha Özellikleri / Board�Raw Material Features

Stok ve Kullan�m Koşullar� / Storage and Terms of Use

Stoklama s�cakl�ğ� 10 ºC ~ 30 ºC. Uzun süreli direkt güneş �ş�ğ�na ve s�cağa maruz kalmamal�d�r. Yüzey temizliği �l�k sabunlu su ile yap�lmal�d�r. Alkol, solvent, tiner ya da aş�nd�r�c� yüzey temizleme malzemeleri ile temizlik yap�lmamal�d�r.

Storage temperature is between10 ºC ~ 30 ºC. Do not expose to direct sunlight and other sources of heat for long time. Clean with a soft cloth, using water with mild soap. Do not use any cleaners containing alcohol, solvents, thinner or abrasives.

Page 48: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

ÜRETİM RENKLERİ / PRODUCTION DECORS

1. Grup / First Group

Pow

er G

loss

1036 Esse / Esse 1037 Volcano / Volcano

1022 Aç�k Tessuto / Light Tessuto 1025 Venüs / Venus1023 Koyu Tessuto / Dark Tessuto

1005 Siyah / Black 1008 Bianco / Bianco

1009 Yeni Vizon / New Vison

1003 Krem / Cream 1006 Elite Beyaz / Elite White

Page 49: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

ÜRETİM RENKLERİ / PRODUCTION DECORS

2. Grup / Second Group

Power G

loss

1021 Kahve Keten / Coffee Linen

1002 Cappuccino / Cappuccino

1020 Fildişi Keten / Ivory Linen

1031 Has�r / Wicker 1032 Matrix / Matrix

1035 Dama Gri / Checkers1034 Lotus / Lotus

1024 Karya / Kayra 1033 Nepal / Nepal

1010 Mürdüm / Damson

1012 F�st�k Yeşil / Pistachio Green

1007 Kristal Beyaz / Crystal White1004 Yeni Antrasit / New Anthracite

1011 Turuncu / Orange

Page 50: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

Çizi

lmez

Akr

ilik

/ An

ti Sc

ratc

h

Page 51: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

Dayan�kl�l�k onun özünde var. AGT Akrilik Panel, üst yüzey kal�nl�ğ�, homojen ve monoblok yap�s�yla y�llara meydan okuyor, pürüzsüzlüğünden ödün vermiyor.

Durability is in its core. AGT Acrylic panel, with its upper surface tickness, homogeneous and monoblock structure, wears well, do not compromise from its smoothness.

ÇİZİLMEZ AKRİLİKANTI SCRATCH

Çizilmez A

krilik / Anti Scratch

Page 52: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

TEKNİK ÖZELLİKLER / TECHNICAL SPECIFICATIONS

Fiziksel ve Mekanik Testler / Physical and Mechanical Tests

Asidik Asit / Acidic Acid

Sodyum Karbonat / Sodium Carbonate

S�v� Amonyak / Liquid Ammonia

Kolal� İçecekler / Cola Drinks

Kahve Tozu / Coffee Powder

Yoğunlaşt�r�lm�ş Süt / Condenced Milk

Su / Water

Aseton / Acetone

Zeytinyağ� / Olive Oil

Yemek Tuzu / Salt

Temizleme Malzemeleri / Cleaning Supplies

TEST MALZEMESİTEST MATERIAL

1 saat

2 dakika

2 dakika

16 saat

16 saat

16 saat

16 saat

10 saniye

16 saat

6 saat

1 saat

5

5

5

5

5

5

5

2

5

5

5

TEST BEKLEME SÜRESİWAITING TIME

DERECELENDİRMEEVALUATION

Leke Tutma Dayan�mlar� (DIN68861 test methoduna göre) /Chemical Resistance DIN 68861

Kal�nl�kThickness

Kuru Is� Dayan�m�Resistance to Dry Heat

Islak Is� Dayan�m�Resistance to Wet Heat

Yüzey Parlakl�ğ�Top Surface Gloss

Renk Hasl�ğ� Dayan�m� (UV Dayan�m�)(İç mekân uygulamalar� için)

Color Fastness Resistance (UV Resistance)(For interior space applications)

ÇizilmezlikScratch Resistance

ÖZELLİKLERİ / FEATURES

Bej, Beyaz = 0,7mm / K�rm�z�, Mürdüm, Bordo, Siyah, Gri =0,8mm /Metalik Gri: 1mm

Beige, White = 0,7mm / Red, Damson, Bordeaux, Black, Grey =0,8mm / Metallic Grey: 1mm

75

70

>85 GLE

DE<1,7

DEĞERLER / VALUETEST METODU TEST METHOD BİRİM / UNIT

DIN 68861/T7

DIN 68861/T8

DIN 67 530 (60° glossmaster)

EN ISO 4892�2 200 Saat Xenon,Renk Değişimi

EN ISO 4892�2 200 Hour Xenon,Color Change

EN 438�2

mm

°C

°C

4 N

Akr

ilik

/ Ac

rylic

Page 53: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

ÜRETİM RENKLERİ / PRODUCTION DECORS

8022 Safir Beyaz / Carbon Glass

8015 Beyaz / White 8016 Krem / Cream 8018 Siyah / Black 8017 Vizon / Vison

8019 K�rm�z� / Red 8020 Mürdüm / Damson 8021 Antrasit / Anthracite8031 Sar� / Yellow

Çizilmez A

krilik / Anti Scratch

*Front and back surfaces are produced with same colors.

Foil Thickness: 2mm | Scratch Resistance: 2N

Page 54: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

NOTES

Page 55: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk
Page 56: Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, - agt.com.tr · Parlak renklerin vazgeçilmeyen cazibesi, pastel tonlar, mat renkler ve dokular ile buluştu. Doğaya duyulan özlem, renk

Merkez | Head OfficeOrganize Sanayi Bölgesi3.K�s�m, 35. Cadde 07190 Döşemealt�, Antalya, TurkeyTel: +90 242 249 17 17Fax: +90 242 249 17 [email protected]

K�s�kl� Mah. Alemdağ CaddesiNo: 36 34692 Çaml�ca,İstanbul, TurkeyTel: +90 216 344 82 48Fax: +90 216 316 82 [email protected]

İstanbul Ofis | Istanbul Office

agt.com.tr

/agtthinkwithus