nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний...
Transcript of nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний...
![Page 1: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання](https://reader036.fdocuments.net/reader036/viewer/2022081521/5e24049a2dd054763e7ec980/html5/thumbnails/1.jpg)
1
1 клас
Інтегрований урок-гра
навчання грамоти та математики
«МИ - КОСМОНАВТИ»
![Page 2: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання](https://reader036.fdocuments.net/reader036/viewer/2022081521/5e24049a2dd054763e7ec980/html5/thumbnails/2.jpg)
2
Автор вчитель початкових класів НВК с.Снітків Ольшевська С.А.
УРОК-ГРА «МИ – КОСМОНАВТИ»
Інтегрований урок у 1 класі з навчання грамоти та математики з використанням інтерактивних методів навчання.
ТЕМА: Закріплення вмінь і навичок читання текстів, слів з апострофом. Письмо слів з апострофом. Списування речень. Переведення друкованих речень у писані. Таблиця віднімання числа 3. Задачі на дві дії (пропедевтичний розгляд).
МЕТА: створити комфортні умови для навчання першокласників, дати змогу кожному учневі відчути свою успішність та інтелектуальну спроможність, закріплювати вміння і навички читання текстів, в яких зустрічаються слова з апострофом, продовжувати роботу над письмом слів з апострофом, списуванням речень, переведенням друкованих речень у писані, розвивати техніку читання та техніку лічби, логічне мислення, творчі задатки першокласників, виховувати толерантність та колективістські почуття.
ОБЛАДНАННЯ: предметні малюнки, сюжетні малюнки, картки-квитки для індивідуальної роботи, таблиці для розвитку техніки читання, дитячий комп’ютер.
ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ: учнівські парти розташовані півкругом на зразок космічного корабля, перед ними - стіл з дитячим комп’ютером.
ХІД УРОКУ
1. Організація класу.Доброго дня вам, мої школярі, юне дівчатко і хлопці усі!Чи до уроку готові?Настрій робочий візьмем на урок, ось вже лунає для нас і дзвінок!
2. Мотивація навчальної діяльності:Гра «Квиток на космічний корабель».Учні у розданих учителем квитках прочитують девіз уроку і висловлюються про нього.
![Page 3: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання](https://reader036.fdocuments.net/reader036/viewer/2022081521/5e24049a2dd054763e7ec980/html5/thumbnails/3.jpg)
3
Працювати - активно.Рахувати - колективно.Задачі, приклади рішати,Техніку читання розвивати.
3. Представлення теми та очікуваних навчальних результатів.*Учитель пропонує розділити на слова запис теми уроку.*Учитель пропонує учням продовжити речення « на сьогоднішньому уроці я очікую..» .*Учитель представляє героїв-помічників уроку інопланетян Мар’янку та Дем’янка.
4. Актуалізація опорних знань, надання необхідної інформації.
*Повторення таблиці віднімання числа 3 - робота в парах за завданнями «космічних квитків».
*Вправи на розвиток техніки читання - робота над таблицями слів з апострофом.
* Гра « Космічна лічильна машина».
5. Новий матеріал.
* Читання тексту «Комп’ютерна мишка» у «Післябукварику» , пояснення значень слів.
* Мозкова атака. Розповіді першокласників про комп’ютер.
- Що визнаєте про комп’ютер? Де його використовують? Як його використовують? Чи користувались ви комп’ютером?
* Читання тексту «Комп’ютерна мишка» у «Післябукварику» учнями , використання вправи «Сонечко».
* Відповіді на запитання підручника.
* Робота у звичайних зошитах. Каліграфічна хвилинка - Робота над словниковими словами/ з досвіду роботи учительки початкових класів Сауляк Н.І. с.270-271/
![Page 4: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання](https://reader036.fdocuments.net/reader036/viewer/2022081521/5e24049a2dd054763e7ec980/html5/thumbnails/4.jpg)
4
* Час настав для відпочинку, проведем фізкультхвилинку. (Виконання фізичних вправ).
* Записування слів з апострофом, складання з ними речень. переведення друкованих речень у писані (використання зразка у «космічних квитках»).
* Розв’язування задач на дві дії (пропедавтичний розгляд) за таблицею.
*Вправи на розвиток техніка лічби (повторення таблиці віднімання числа 3) та геометричних фігур.
6. Підсумок уроку. Рефлексія.
Збіг урок наш, як коротка мить – дуже швидко час летить.
Треба підсумки нам підбити: чого зуміли ми досягти.
Учитель пропонує учням продовжити речення «на сьогоднішньому уроці я зумів…»
![Page 5: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання](https://reader036.fdocuments.net/reader036/viewer/2022081521/5e24049a2dd054763e7ec980/html5/thumbnails/5.jpg)
5
космічний квиток
![Page 6: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання](https://reader036.fdocuments.net/reader036/viewer/2022081521/5e24049a2dd054763e7ec980/html5/thumbnails/6.jpg)
6
![Page 7: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання](https://reader036.fdocuments.net/reader036/viewer/2022081521/5e24049a2dd054763e7ec980/html5/thumbnails/7.jpg)
7
![Page 8: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання](https://reader036.fdocuments.net/reader036/viewer/2022081521/5e24049a2dd054763e7ec980/html5/thumbnails/8.jpg)
8
ПРИННННПРАЦЮВАТИОТОТОТООООООББЗ
МММММММАКТИВНОТМТМТМТМТМТМТ
ВАВАВАВАВАВРАХУВАТИИИИИИИИИИИИИИ
КОЛЕКТИВНООДОДОДОДОДОДОДОДОДОО
СТНПОВДІШПАЬЬЬЗАДАЧІЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇОООЖЖЖ
ТТЬТЬТЬГЛООММММММММПРИКЛАДИИИ
РІРІРІРІРВРІШАТИКККГШРОАТМНКПЧТМЛПД
ТЕХНІКУТЕХНІКАИТИТИТИТИТИТИТИТИТИИТ
ИБИБИБИБИБИБИБИБИБИБИЛІЧБИБИБИБИБ
АИМГАОАЛМЬТРОЗВИВАТИИТИТИТИТИТИИ
![Page 9: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання](https://reader036.fdocuments.net/reader036/viewer/2022081521/5e24049a2dd054763e7ec980/html5/thumbnails/9.jpg)
9
![Page 10: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання](https://reader036.fdocuments.net/reader036/viewer/2022081521/5e24049a2dd054763e7ec980/html5/thumbnails/10.jpg)
10
![Page 11: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання](https://reader036.fdocuments.net/reader036/viewer/2022081521/5e24049a2dd054763e7ec980/html5/thumbnails/11.jpg)
11
У Дем’яна дерев’яна ложка.
У Мар’яни в’язка м’яти.
![Page 12: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання](https://reader036.fdocuments.net/reader036/viewer/2022081521/5e24049a2dd054763e7ec980/html5/thumbnails/12.jpg)
12
![Page 13: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання](https://reader036.fdocuments.net/reader036/viewer/2022081521/5e24049a2dd054763e7ec980/html5/thumbnails/13.jpg)
13
![Page 14: nico-1-4-kl.at.ua · Web viewЗадачі на дві дії (пропедевтичний розгляд). МЕТА: створити комфортні умови для навчання](https://reader036.fdocuments.net/reader036/viewer/2022081521/5e24049a2dd054763e7ec980/html5/thumbnails/14.jpg)
14
т
и
м
о
ж
е
ш
с
т
а
т
и
к
о
с
м
о
н
а
в
т
о
м