KTEL LEFKADA 2016
-
Upload
fagottobooks-lefkadaslowguide -
Category
Documents
-
view
213 -
download
1
description
Transcript of KTEL LEFKADA 2016
Επειδή τα δρομολόγια μπορεί να αλλάξουν χωρίς ειδοποίηση προτείνουμε να κάνετε επιβεβαίωση με το κτελ Λευκάδας.
Υπεραστικά Δρομολόγια Λεωφορείων
Από Λευκάδα Προς Λευκάδα
προς Αθήνα από Αθήνα
Δευτέρα έως Σάββατο 7:00, 9:30, 12:30, 17:15
Δευτέρα έως Κυριακή 7:00, 13:00, 16:30,
20:30
Κυριακή 9:30, 12:30, 16:30,
17:15
ΧΡΟΝΟΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ: 5 ΩΡΕΣ ΚΑΙ 30 ΛΕΠΤΑ ΠΕΡΙΠΟΥ / ΤΙΜΗ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟΥ: 33,80 €
προς Θεσσαλονίκη από Θεσσαλονίκη
Πέμπτη & Κυριακή
9:00
Πέμπτη & Κυριακή
15:15
ΧΡΟΝΟΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ: 5 ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ / ΤΙΜΗ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟΥ: 35,40 €
προς Πάτρα από Πάτρα
Παρασκευή 9:15 Παρασκευή 15:30
Κυριακή 17:15 Κυριακή 20:15
ΧΡΟΝΟΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ: 2 ΩΡΕΣ και 30 ΛΕΠΤΑ ΠΕΡΙΠΟΥ / ΤΙΜΗ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟΥ: 16,20 €
προς Ηγουμενίτσα από Ηγουμενίτσα
Δευτέρα, Παρασκευή
και Κυριακή
13:45 Δευτέρα και
Παρασκευή
11:30
Κυριακή 16:15
ΧΡΟΝΟΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ: 2 ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ / ΤΙΜΗ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟΥ: 12,20 €
προς Πρέβεζα από Πρέβεζα
Δευτέρα έως Σάββατο 7:45, 9:10, 11:50,
15:45, 17:30, 19:10
Δευτέρα έως Σάββατο 7:00, 10:00, 12:40,
15:00, 17:00, 20:10
Κυριακή 17:30, 19:10 Κυριακή 16:45, 20:10
ΧΡΟΝΟΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ: 2 ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ / ΤΙΜΗ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟΥ: 2,70 €
Τοπικά Δρομολόγια Λεωφορείων Από 1 Οκτωβρίου 2015 έως 31 Μαΐου 2016
Από Λευκάδα Προς Λευκάδα
προς Βασιλική από Βασιλική – Νυδρί - Λευκάδα
Δευτέρα έως
Παρασκευή 5:55, 11:00, 14:00
Δευτέρα έως
Παρασκευή 7:05, 13:45, 15:45
Σάββατο 6:40, 14:00 Σάββατο
Κυριακή
8:15, 15:45
14:45 Κυριακή 8:00
προς Λυγιά – Νικιάνα – Νυδρί από Νυδρί – Νικιάνα – Λυγιά
Δευτέρα έως
Παρασκευή 5:55, 7:30, 8:00, 9:00,
10:15, 11:00, 12:30, 13:15,
13:55, 14:00, 17:30, 19:30
Δευτέρα έως
Παρασκευή 7:30, 7:35, 8:10, 8:50,
10:00, 11:15, 13:30, 14:15,
15:30, 16:15, 18:15, 20:15
Σάββατο 6:40,7:30, 9:00, 11:00,
12:30, 14:00, 17:30, 19:30
Σάββατο 8:15, 8:45, 10:00, 11:45,
14:15, 16:15, 18:15, 20:15
Κυριακή 08:00, 13:15, 19:30 Κυριακή 15:15, 20:15
προς Βλυχό από Βλυχό
Δευτέρα έως
Παρασκευή 7:30, 9,10, 10:15, 12:30,
13:15, 17:30, 19:30
Δευτέρα έως
Παρασκευή 7:20, 7:25, 8:40, 9:50,
11:05, 13:20, 14:05, 15:20,
16:05, 18:05, 20:05
Σάββατο 6:40, 9:00, 11:00, 12:30,
14:00, 17:30, 19:30
Σάββατο 8:30, 9:50, 11:40, 16:05,
18:05, 20:05
Κυριακή 08:00, 19:30 Κυριακή 15:05, 20:05
Από Νυδρί προς Βασιλική Σάββατο 7:00, 14:30
Δευτέρα έως
Παρασκευή 6:20, 11:30, 14:30 Κυριακή 8:30
προς Αγ. Νικήτα από Αγ. Νικήτα
Δευτέρα έως Παρασκευή 6:40, 14:15 Δευτέρα έως Παρασκευή 7:30, 15:15
προς Εγκλουβή από Εγκλουβή
Δευτέρα – Τετάρτη -
Παρασκευή 7:00, 13:30
Δευτέρα – Τετάρτη -
Παρασκευή 7:45, 14:15
προς Κάθισμα από Κάθισμα
Δευτέρα έως Κυριακή 10:45,14:15 Δευτέρα έως Κυριακή 11:30, 15:15
προς Καρυά από Καρυά
Δευτέρα έως
Παρασκευή
7:00, 10:00, 12:00,
13:30, 15:45, 17:30 Δευτέρα έως
Παρασκευή
7:45, 10:45, 12:45,
14:30, 16:00, 18:00
Σάββατο 7:15, 10:00, 13:45 Σάββατο 8:00, 10:45, 14:30
προς Αγ. Πέτρο από Αγ. Πέτρο
Δευτέρα έως Παρασκευή 5:55, 11:00, 14:00 Δευτέρα έως Παρασκευή 6:45, 7:00, 15:15
Σάββατο 6:40, 14:00 Σάββατο 8:45
Κυριακή 13:15 Κυριακή 14:30
προς Καλαμίτσι από Καλαμίτσι
Δευτέρα έως Παρασκευή 6:40,14:15 Δευτέρα έως Παρασκευή 7:20, 14:45
προς Τσουκαλάδες από Τσουκαλάδες
Δευτέρα έως Παρασκευή 6:40, 10:45,
14:15 Δευτέρα έως Παρασκευή
7:45, 11:00,
15:25
προς Πόρος - Κατωχώρι από Πόρος - Κατωχώρι
Δευτέρα – Τετάρτη -
Παρασκευή 6:00, 14:00
Δευτέρα – Τετάρτη -
Παρασκευή
7:20, 14:45
προς Σύβοτα - Εύγηρος από Σύβοτα - Εύγηρος
Δευτέρα – Τετάρτη -
Παρασκευή 6:00, 14:00
Δευτέρα – Τετάρτη -
Παρασκευή
6:50, 15:00
προς Μαραντοχώρι - Κοντάραινα από Κοντάραινα - Μαραντοχώρι
Δευτέρα έως Παρασκευή 5:55, 11:00,
14:00 Δευτέρα έως Κυριακή
7:05, 13:45,
15:50
Σάββατο 6:30, 14:00 Σάββατο 8:15, 15:45
Κυριακή 8:00 Κυριακή 14:45
προς Φτερνό – Βουρνικά - Σύβρος από Σύβρος - Βουρνικά - Φτερνό
Δευτέρα – Τετάρτη -
Παρασκευή 5:30, 13:55 Δευτέρα έως Παρασκευή 7:00, 15:00
Τρίτη - Πέμπτη 6:00, 13:55
προς Άγ. Ηλίας από Άγ. Ηλίας
Δευτέρα – Τετάρτη -
Παρασκευή 5:30, 13:55
Δευτέρα – Τετάρτη -
Παρασκευή
6:45, 15:00
προς Παλαιοκατούνα από Παλαιοκατούνα
Δευτέρα – Τετάρτη -
Παρασκευή 6:00, 14:00
Δευτέρα – Τετάρτη -
Παρασκευή
8:00, 14:40
προς Χαραδιάτικα από Χαραδιάτικα
Δευτέρα-Παρασκευή 6:00, 14:00 Δευτέρα-Παρασκευή 7:50, 14:40
προς Δρυμώνα - Εξάνθεια – Χορτάτα - Κομηλιό - Δράγανο - Αθάνι
από Αθάνι - Δράγανο - Κομηλιό -
Χορτάτα - Εξάνθεια - Δρυμώνα
Δευτέρα έως Παρασκευή 5:30, 14:00 Δευτέρα έως Παρασκευή 6:30, 14:45
προς Μανάση - Νικολή από Νικολή - Μανάση
Δευτέρα – Τετάρτη -
Παρασκευή 6:00, 12:45
Δευτέρα – Τετάρτη -
Παρασκευή
7:00, 14:30
προς Λαζαράτα - Σφακιώτες από Σφακιώτες - Λαζαράτα
Δευτέρα έως Παρασκευή
5:30, 7:00,
10:00, 12:00,
13:30, 14:00,
15:15, 17:30
Δευτέρα έως Παρασκευή
7:30, 7:50,
10:50, 12:50,
14:35, 15:50,
18:10