Nje nga pajisjet dhe makinerite largohet nga bilanci i giendjes kur shitet ose kur terheqet nga

download Nje nga pajisjet dhe makinerite largohet nga bilanci i giendjes kur shitet ose kur terheqet nga

of 26

 • date post

  29-Aug-2019
 • Category

  Documents

 • view

  212
 • download

  0

Embed Size (px)