Post on 11-Jul-2020
Jana Kilińskiego
Wojska Polskiego
Starowiejska
Pow
iato
wa
Majdan
Pow
iato
wa
Nam
ysło
wskie
go
Le
gio
nów
Zagło
by
Szwedzka
Gen. W.Sikorskiego
Graniczna
Zagrodowa
Jana Kilińskiego
Jana Zamoyskiego
Boh. Monte Casino
Jana Z
am
oyskie
go
Peowiaków
S.Wyszyńskiego
S.Wyszyńskiego
Hrubieszowska
Hrubieszowska
Peow
iaków
Partyzantów
Łukasiń
skie
go
J.Krysińskiego
Podgro
ble
Królowej Jadwigi
Szczebrzeska
Szczebrzeska
Ślą
ska
Ślą
ska
Bło
nie
Dzieci Z
amojszczy
zny
Partyzantów
Św. Piątka
Mły
ńska
Lipsk
a
Lwow
ska
Al. J
ana P
aw
ła I
I
M.R
eja
Gm
inna
J.P
iłsudskie
go
S.Okrzei
Lubels
ka
Lubels
ka
Prz
em
ysło
wa
SITANIEC RONDO
GÓRNA
ZAGRODOWA
SWOBODNA
SZKLARNIOWA
OGR. DZIAŁKOWE
SIKORSKIEGO II
OLCHOWA
SZWEDZKA IISZWEDZKA I
PSS
DT ŁUKASZ KOŚCIÓŁ
DT HETMAN
WSPÓLNA
JANOWICE DUŻEPOMNIK
SOSW
ŚLĄSKA II
SZCZEBRZESKA RONDO
MECHANIK
BŁONIE
ŁANOWA
MOKRE KOLONIA I
DROGA DO MOKREGO
UNIWERSYTETPRZYRODNICZY
CASTORAMA
ZOO
CHYŻA I
PSS
SZPITAL
STATOIL
CMENTARZ
ZAKOLE
CMENTARZ
HOTEL
DWORZEC PKS
ODRODZENIA
NARUTOWICZA
ŻDANOWSKAORLA
WETERANÓWPROMIENNA
OS. ZAMCZYSKO
SKOKÓWKA
ŹRÓDLANA
SIP-MOT
KALINOWICE
SIENKIEWICZA
KOŚCIÓŁ
SZKOŁA
RONDO
SZPITAL
BRAMA LWOWSKA
PLACSTEFANIDESA
PLACWOLNOŚCI
PLANTY
AKADEMICKA
TWIERDZA
NAMYSŁOWSKIEGO
ZFM
FABRYCZNA
MLECZARNIA
STALPRODUKT
PIŁSUDSKIEGO
SZKOŁA
WRZOSOWA
SIKORSKIEGO I
LUBELSKA CPN
LUBELSKASZWEDZKA
MAJDAN I
POWIATOWA RONDO
MAJDAN II
MAJDAN III
OS. ENERGETYK
POWIATOWA
OS. MAJDAN
KAROLÓWKACMENTARZ
LEGIONÓW
MYJNIA
LWOWSKA POM
GR.MIASTA
DOM DZIECKA
AKADEMIK
PŁOSKIE I
NADRZECZNA
SITANIEC CMENTARZSITANIEC
SITANIEC KOŚCIÓŁ
AL. JANA PWŁA IISZPITAL
SŁONECZNYSTOK
2 835 40
42
KALINOWICESKLEP
10,14,49
4,17
4,10,17,49
4,17
9,14
9,14
9,14,33
9
7
7
7,17
33
56
56
7,17
8,11
,21,
54,5
5,56
8,11,21,56
4,15
,16
4,16
4,14,16,21,35,42
0,1,2,5,8,11,1733,35,40,42,47
0,1,2,5,8,11,1733,35,40,42,47
0,1,2,5,8,11,35,40,42,47
14,21,35,42
14
21,35,42
8,31,40,44,47
54,5
5
0,3,
5,40
,44
47,4
9,54
3,10
,11,
21,3
1,56
16,3
1
0,2,3,5,7,9,10,13,15
31,40,44,47,49
14,33
8,11,16,21,31,56
8,11,21,33,56
10,13,47,49
31,47
3,15,54,55
3,15,54,55
54,55
1
1,13,16,31
1,3,4,10,13,14,15,1617,31,47,49,54,55,56
4
9
7
1
O
4
0
17
17
10
14
14
11
10
3
5
15 16
3354
3
9
11 212,7,9
KOLONIA SITANIEC
SITANIEC III
SITANIEC REMIZA
SITANIEC BŁONIE II
SITANIEC BŁONIE I
SITANIEC REMIZA
CHOMĘCISKA MAŁE
CHOMĘCISKA DUŻE I
CHOMECISKA DUŻE II
CHOMĘCISKA DUŻE III
CHOMECISKA DUŻE IV
CHOMĘCISKA DUŻE V
SITANIEC WOLICA III
SITANIEC WOLICA II
SITANIEC WOLICA I
SITANIEC KOŚCIÓŁ II
CHOMĘCISKA MAŁE
DROGA DO BOROWINY
SITANIEC [1674-02]
SITANIEC [1688-01]
ŁAPIGUZ
TRASA LINII
TRASA LINII
3
15
TRASA LINII10BOROWINA SITANIECKA
BOROWINA SITANIECKA II
BOROWINA SITANIECKA I
CZOŁKI KOŚCIÓŁ
ŁAPIGUZ II
DĘBOWIEC
UDRYCZE - KOŚCIÓŁ
UDRYCZE I
UDRYCZE
KOLONIA UDRYCZE I
BOROWINA SITANIECKA
ŁAPIGUZ II
TRASA LINII13
TRASA LINII
TRASA LINII
STAW NOAKOWSKI
STAW UJAZDOWSKI
NAWÓZ
NIELISZ
KRZAK - GRANICA STREFY II
KRZAK I
ZŁOJEC I
ZŁOJEC REMIZA
ZŁOJEC - SKRZYŻOWANIE
ZARUDZIE
BIAŁOBRZEGI - SKRZYŻOWANIE
BIAŁOBRZEGI - SZKOŁA
BORTATYCZE - KOŚCIÓŁ
KOLONIA BORTATYCZE- SKRZ.
WYSOKIE - SZKOŁA
WYSOKIE
54
55STAW NOAKOWSKI
STAW UJAZDOWSKI
NAWÓZ
NIELISZ
KRZAK - GRANICA STREFY II
KRZAK I
ZŁOJEC I
KOLONIA ZARUDZIE
ZARUDZIE
BIAŁOBRZEGI - SKRZYŻOWANIE
BIAŁOBRZEGI - SZKOŁA
BORTATYCZE - KOŚCIÓŁ
KOLONIA BORTATYCZE- SKRZ.
KOLONIA BORTATYCZE
KOLONIA BORTATYCZE SKLEP
KOLONIA BORTATYCZE I
WYSOKIE - SZKOŁA
WYSOKIE
31
49
TRASA LINII5SZCZEBRZESZYN D.A.
SZCZEBRZESZYN SZKOŁA
SZCZEBRZESZYN PRZEDMIEŚCIE
KLEMENSÓW
BODACZÓW II
BODACZÓW I
WIELĄCZA SKRZYŻOWANIE
WIELĄCZA KOŚĆIÓŁ - GR. STREFY II
ZAWADA
ZAWADA I
ZAWADA WIADUKT
KOLONIA SIEDLISKA
DROGA DO SIEDLISK
PŁOSKIE III
PŁOSKIE II
TRASA LINII0SIEDLISKA III
SIEDLISKA II
SIEDLISKA I
DROGA DO SIEDLISK
PŁOSKIE III
PŁOSKIE II
KOL. PŁOSKIE ROZDZIELNIA
KOLONIA PŁOSKIE FIGURA
KOLONIA PŁOSKIE REMIZA
PŁOSKIE IV
PŁOSKIE III
PŁOSKIE II
TRASA LINII33WYCHODY II
WYCHODY I
KOLONIA WIEPRZEC
HUBALE
MOKRE SZKOŁA
MOKRE III
MOKRE II
MOKRE LOTNISKO
TRASA LINII21, 35KOSOBUDY II
KOSOBUDY I
WÓLKA WIEPRZECKA II
WÓLKA WIEPRZECKA I
SKARASZÓW
WIERZCHOWINY
ZARZECZE II
ZARZECZE I
TOPORNICA
ŻDANÓWEK - LASEK
ŻDANÓWEK II /21/
ŻDANÓWEK I
ŻDANÓW - SZKOŁA
ŻDANÓW
TRASA LINII42PNIÓWEK V
PNIÓWEK IV
PNIÓWEK III
PNIÓWEK II
PNIÓWEK KOL.
ZWÓDNE II
ZWÓDNE I
TARGOWA II
TRASA LINII2, 7JATUTÓW
JATUTÓW PŁD.
JATUTÓW PŁN. I
KOLONIA JATUTÓW
WÓLKA PANIEŃSKA III
WÓLKA PANIEŃSKA II
WÓLKA PANIEŃSKA I
PANIEŃSKIE MŁYN
TRASA LINII8SZOPINEK III
SZOPINEK II
DROGA DO SZOPINKA
TRASA LINII40KOLONIA CZEŚNIKI GÓRNE III
KOLONIA CZEŚNIKI GÓRNE II
KOLONIA CZEŚNIKI GÓRNE I
CZEŚNIKI - STARA WIEŚ
KOLONIA CZEŚNIKI DOLNE I
KOLONIA CZEŚNIKI DOLNE II
KOLONIA CZEŚNIKI DOLNE III
KOLONIA NIEWIRKÓW
KOLONIA CZEŚNIKI DOLNE III
KOLONIA CZEŚNIKI DOLNE II
KOLONIA CZEŚNIKI DOLNE I
CZEŚNIKI - SZKOŁA
CZEŚNIKI - KOŚCIÓŁ
CZEŚNIKI - PIEKARNIA
KARP III
KARP II
KARP I
JAROSŁAWIEC III
JAROSŁAWIEC II
JAROSŁAWIEC - SZKOŁA
JAROSŁAWIEC - MŁYN
JAROSŁAWIEC - OSIEDLE
DROGA DO JATUTOWA
DROGA DO SZOPINKA
TRASA LINII44CZEŚNIKI REMIZA .
CZEŚNIKI - SZKOŁA
CZEŚNIKI I
BOŻY DAR IV
BOŻY DAR III
BOŻY DAR II
BOŻY DAR I
JAROSŁAWIEC - REMIZA
JAROSŁAWIEC - SKRZYŻ.
JAROSŁAWIEC - SZKOŁA
JAROSŁAWIEC - MŁYN
JAROSŁAWIEC - OSIEDLE
DROGA DO JATUTOWA
DROGA DO SZOPINKA
KOLONIA NIEWIRKÓW
KOLONIA CZEŚNIKI DOLNE III
KOLONIA CZEŚNIKI DOLNE II
KOLONIA CZEŚNIKI DOLNE I
CZEŚNIKI - SZKOŁA
CZEŚNIKI - KOŚCIÓŁ
CZEŚNIKI - PIEKARNIA
KARP III
KARP II
KARP I
JAROSŁAWIEC III
JAROSŁAWIEC II
CZEŚNIKI - STARA WIEŚ
KOLONIA CZEŚNIKI GÓRNE I
KOLONIA CZEŚNIKI GÓRNE II
KOLONIA CZEŚNIKI GÓRNE III
KOLONIA CZEŚNIKI GÓRNE II
KOLONIA CZEŚNIKI GÓRNE I
CZEŚNIKI - STARA WIEŚ
CZEŚNIKI I
BOŻY DAR IV
BOŻY DAR III
BOŻY DAR II
BOŻY DAR I
JAROSŁAWIEC - REMIZA
JAROSŁAWIEC - SKRZYŻ.
JAROSŁAWIEC - SZKOŁA
JAROSŁAWIEC - MŁYN
JAROSŁAWIEC - OSIEDLE
DROGA DO JATUTOWA
DROGA DO SZOPINKA
TRASA LINII49
STANISŁAWKA III
STANISŁAWKA II
STANISŁAWKA I
ROZDOŁY III
ROZDOŁY II
ROZDOŁY I
JANÓWKA I - GR. STREFY II
KOL. SITNO
KOLONIA SITNO - SKLEP
KOLONIA SITNO I
KORNELÓWKA V
KORNELÓWKA - SZKOŁA
KORNELÓWKA III
KORNELOWKA II
KORNELÓWKA I
CZOŁKI I KOŚCIÓŁ
ŁAPIGUZ II
TRASA LINII47SITNO - LODR
SITNO - UG
STABRÓW II
STABRÓW I
JAROSŁAWIEC - SZKOŁA
JAROSŁAWIEC - MŁYN
JAROSŁAWIEC - OSIEDLE
DROGA DO JATUTOWA
DROGA DO SZOPINKA
HORYSZÓW STR. KOLONIA II
HORYSZÓW NOWA KOL. SKRZ.
HORYSZÓW NOWA KOLONIA
WÓLKA HORYSZOWSKA
STABRÓW STR. WIEŚ IV
STABRÓW STR. WIEŚ III
STABRÓW STR. WIEŚ II
STABRÓW STR. WIEŚ I
STABRÓW III
STABRÓW I
JAROSŁAWIEC - SZKOŁA
JAROSŁAWIEC - MŁYN
JAROSŁAWIEC - OSIEDLE
DROGA DO JATUTOWA
DROGA DO SZOPINKA
STANISŁAWKA III
STANISŁAWKA II
STANISŁAWKA I
ROZDOŁY III
ROZDOŁY II
ROZDOŁY I
JANÓWKA I GR. STREFY II
KOL. SITNO
KOLONIA SITNO - SKLEP
SITNO SZKOŁA
STABRÓW II
STABRÓW I
JAROSŁAWIEC - SZKOŁA
JAROSŁAWIEC - MŁYN
JAROSŁAWIEC - OSIEDLE
DROGA DO JATUTOWA
DROGA DO SZOPINKA
TRASA LINII47
HORYSZÓW STR. KOLONIA II
HORYSZÓW STR. KOLONIA I
HORYSZÓW POLSKI III
HORYSZÓW POLSKI II KOŚCIÓŁ
HORYSZÓW POLSKI I
SITNO I
SITNO - UG
SITNO - LODR
CZOŁKI IV
CZOŁKI III
CZOŁKI II
CZOŁKI I KOŚCIÓŁ
ŁAPIGUZ II
TRASA LINII56
BORTATYCZE - LHS
LHS - PRZYCHODNIA
WYSOKIE I
CHYŻA II
WYSOKIE - REMIZA
WYSOKIE II
WYSOKIE I
CHYŻA II
TRASA LINII55STAW NOAKOWSKI
STAW UJAZDOWSKI
NAWÓZ
NIELISZ
KRZAK - GRANICA STREFY II
KRZAK I
FABRYCZNA
LEGIONÓW
9
9,14
4,17SZWEDZKA
trasa linii autobusowej z nazwą ulicy
Schemat LiniiMZK w Zamościu
nazwa i oznaczenie przystankuw strefie miejskiej
pętla autobusowaw strefie miejskiej
przystanek w strefie III
pętla autobusowa w strefie III
przystanek w strefie II
pętla autobusowa w strefie II
trasa linii autobusowej z przystankamiw wariantach pozamiejskich
Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu
ul. Lipowa 5, 22-400 Zamość
godziny pracy administracji od poniedziałku do piątku
30 30w godzinach od 7 do 15
84 639 05 65
84 639 30 78
84 638 45 57
mzk@mzk.zamosc.pl
Centrala:
Dyspozytor:
Sekretariat/Fax:
e-mail:
Projekt i wykonanie: Goryczka Piotr
56
47
www.mzk.zamosc.pl